• Otrdiena, 2021. gada 11. maijs
  • Vārda diena: Milda, Karmena, Manfreds
  • Rīgā skaidrs, +15 °C, D/DA vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

«Mērdoka noslēpumi». Detektīvseriāls. 4. - 7. sērija

Mērdoka noslēpumi

Pirmdiena, 3. maijs

4. sērija

Melnādaino bokseri Eimosu Robinsonu atrod nogalinātu viesnīcas numurā uzreiz pēc viņa uzvaras pār baltādaino Bobu Salivanu. Visi nospriež, ka vainīga ir viņa sieva Fanija, jo viņu atrada stāvam blakus līķim ar ieroci rokā, tomēr detektīvs Mērdoks tā nedomā. Turklāt atklājas, ka šajā cīņā Eimosam bija paredzēts zaudēt.

Trešdiena, 5. maijs

5. sērija

«Makbeta» izrādes laikā no skatuves griestiem izgāžas līķis, gandrīz uzkrītot virsū Stellai Smārtai, galvenās lomas atveidotājai un teātra īpašniecei. Viss liecina, ka tās ir viņas pirmā vīra mirstīgās atliekas, taču viņa apgalvo, ka vīru apglabājusi. Mērdokam rodas aizdomas, ka notikusi ļoti viltīgi izplānota slepkavība.

6. sērija

Vendelu Meriku atrod mirušu savā kāzu dienā. Viņš ticis nogalināts ar sitienu pa galvu ar baznīcas krustu. Drīz vien atklājas, ka Vendelam bija jāprecas, lai saņemtu tēva atstāto mantojumu, turklāt neilgi pirms ceremonijas viņam bijušas intīmas attiecības ar vīrieti. Lai atrisinātu šo lietu, Mērdokam nākas tuvāk iepazīt Toronto homoseksuālistu kopienu.

Piektdiena, 7. maijs

7. sērija

Ezerā atrod noslīkušo Ričardu Hārtliju. Viņš bija viens no karaliskā airēšanas kluba airētājiem, pretendents uz dalību olimpiādē, turklāt baņķiera Hārtlija dēls. Taču, lai Ričards varētu būt komandā, no tās tika izmests dārznieks Horass Brigss, kurš uzstādīja gandrīz visus kluba rekordus. Mērdokam tas šķiet aizdomīgi.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mērdoka noslēpumi. Detektīvseriāls. 7. sērija

Mērdoka noslēpumi

Mērdoka noslēpumi. Detektīvseriāls. 6. sērija

Mērdoka noslēpumi

Mērdoka noslēpumi. Detektīvseriāls. 5. sērija

Mērdoka noslēpumi