Latvijas futbola Virslīga. FK "Valmiera" 2:2 Jūrmalas "Spartaks"

Spēles sākumā Valmiera uzbruka aktīvāk, tomēr rezultātu pirmā puslaika beigās atklāja Jūrmala. Precīzs sitiens Nemaņa Belakoviča izpildījumā. Puslaika beigas vairāk aizritēja jūrmalnieku laukuma pusē, bet teritoriālais pārsvars neizmainīja rezultātu uz tablo. Pēc nospēlētām 45 minūtēm. 0:1 Jūrmalas labā. Otrā puslaika sākumā aktīvāki mājinieki, bet noslēguma fāze savas iespējas labāk izmantoja Jūrmala. Ariagners Smits izmantoja valmieriešu kļūdu un pēc īsa sprinta = trieca tuvākajā devītniekā – 2:0 «Spartaks» labā. Divu vārtu pārsvaru izdevās noturēt vien četras minūtes. Ērika Puncuļa došanās laukumā saasināja spēli. Savu līdzjutēju atbalstīti, Valmiera devās atspēlēties. Tas nesa rezultātu. Precīzs sitiens Sarsenovam un vairs tikai 1:2. Valmierieši turpināja kāpināja tempu un 79.minūtē. Arokodare soda laukumā uzlēca visaugstāk un panāca 2:2. Atlikušās desmit minūtes noritēja pretuzbrukumos, bet rezultāts palika nemainīgs.

Intervija - Ēriks Punculs, «Valmieras» pussargs

Valmieras komandai šī bija trešā spēle pēc kārtas, kurā izdevies izcīnīt vismaz vienu punktu, savukārt «Spartakam» iepriekšējās divās spēlēs atzina pretinieku pārākumu.