3. jūlijs, pirmdiena

6. sērija

Kad negaidot uzrodas daktera Toma Kopmaņa brālis Mirko, viņa labi glabātais noslēpums draud atklāties. Kopmaņa māte lūdz Tomam doties apmeklēt Mirko kapu, bet tur abus sagaida pārsteigums. Betijas kaimiņiene Mara Vēnere nokļūst slimnīcā ar neskaidrām paralīzes pazīmēm, viņas sieva Kima ļoti uztraucas par Maras veselību, abas sievietes jau ilgāku laiku cenšas tikt pie bērniņa, bet tad Kimu sagaida vēl lielāks šoks, viņa uzzina: Mara jau ir stāvoklī. Augstprātīgais Karstens Hēns pieprasa uzņemšanas nodaļā sev īpašu aprūpi, Mija un Ava nolemj pārmācīt nekaunīgo vīrieti un nosūta viņu pie dakteres fon Arnštetes.

4.jūlijs, otrdiena

7. sērija

Karla klīnikā ierodas jauns fizioterapeits Dāvids Vēbers, kuram ticis grūtais uzdevums atveseļot profesora fon Arnšteta operēto roku, tomēr kopā ar Betiju Dāvidam darbs uzreiz šķiet vieglāks. Helēna fon Arnštete kļūst par galvenā ārsta vietas izpildītāju brāļa vietā, Aleksanderam grūti uzticēties Helēnai, viņš turpina iejaukties viņas darbā. Pēc kritiena uz slimnīcu atved Karolīnu Zandersu jauna vīrieša pavadībā; aprūpes personāls nolemj, ka puisis ir viņas dēls, bet tad pie Karolīnas ierodas viņas vīrs un atklājas patiesība.

5. jūlijs, trešdiena

8. sērija

Karla klīnikas uzņemšanas nodaļai trūkst ārstu; Betija nejauši kļūst par liecinieci Helēnas fon Arnštetes sarunai ar Šternu Minhenē un nolemj, ka Franks varētu atgriezties Āhenē. Simpātijas starp Lūkasu un Sofiju vairs nevienam nav noslēpums, visi gaida, kurš no abiem spers pirmo soli. Ceļā uz darbu Mija atrod parkā uz soliņa pusnemaņā gulošu pusaudzi Teo Šmicu, pamazām Mijai izdodas atklāt zēna problēmas, kas novedušas viņu pie tik kardinālas rīcības. Konrāds vēlas padižoties Mehthildes Pūlas priekšā un apsola pats izlikt flīzes abu jaunajā vannas istabā, tomēr uzdevums ir pārāk sarežģīts un Konrāds sauc palīgā Ronu Bergeru, diena abiem vīriešiem turpinās uzņemšanas nodaļā.

6. jūlijs, ceturtdiena

9. sērija

Dāvids Vēbers neslēpj savas simpātijas pret Betiju, Betija nolemj skatīties uz priekšu un piekrīt randiņam ar Dāvidu, abi aizvada romantisku vakaru. Uzņemšanas nodaļa aizvien nav atradusi jaunu ārstu, Helēna fon Arnštete ir izmisumā un priecīga pieņem pirmo pretendenti, kura ierodas uz personīgu sarunu; kad daktere Kranca pavada Nadiru pacientu aprūpē, Betijai sāk rasties aizdomas, viņa nolemj izprašņāt jauno ārsti. Pēc ugunsgrēka mazdārziņos slimnīcā ieved divus cietušus ugunsdzēsējus Marku un Janu, pamazām atklājas, kāpēc Marks nespēja palīdzēt savai draudzenei un viņa cieta negadījumā. Arī Lūkasa onkuli Verneru Hilpertu nogādā slimnīcā pēc tā paša ugunsgrēka, vienīgi viņš slēpj iemeslu, kāpēc devās dzēst šķūnīti un saelpojās indīgos dūmus.

7.jūlijs, piektdiena

10. sērija

Helēnai fon Arnštetei izdevies pierunāt jaunu talantīgu ārstu Jūlijusu Valdenu strādāt uzņemšanas nodaļā; dakteris Valdens jau pirmajā dienā paspēj nokaitināt aprūpes personālu, jo visu zina un dara labāk. Kajs Lehners ir profesionāls sportists, puisis nonāk slimnīcā ar kājas traumu; lai nebūtu jākavē treniņi, Kajs nolemj veikt operāciju, lai arī kāja būtu sadzijusi tāpat. Operāciju kājai veic dakteris Ekarts kopā ar kolēģi, tomēr tā nenorit, kā plānots, Kaja sportista karjera ir beigusies. Divas draudzenes un putnu fanes Marija un Trūdija nonāk slimnīcā pēc negadījuma putnu vērošanas laikā, dakteris Valdens izceļas ne tikai ar labām diagnostiķa spējām, bet arī ar izcilām zināšanām par putniem.