• Svētdiena, 2020. gada 20. septembris
  • Vārda diena: Marianna, Ginters, Guntra
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mana vienīgā» 119. - 123. sērija

Mana vienīgā

Pirmdiena, 3. augusts

119. sērija

Uz Norbertu testamenta nolasīšanu pārsteidzošā kārtā ierodas arī Daniela. Liels ir Maras un Luenas šoks, kad atklājas, ka Norbertu atstājis Danielai trešdaļu no savas bagātības. Bīnu izstāsta Luišam, kurš patiesībā nogalināja Norbertu, un lūdz brīdināt Maru par Raulu. Arī Luena nav īsti droša par to, kādi ir Raula nolūki. Kamēr Mito izklaidējas Ņujorkā, Enrike un Konša pavada nakti kopā.

Otrdiena, 4. augusts

120. sērija

Djogu atbrīvo no apcietinājuma, un viņš pēkšņi ierodas Sakramentu ģimenes mājā. Liels ir ģimenes locekļu šoks, kad atklājas, ka Fransiška sniegusi nepatiesu liecību par viņu. Tikmēr inspektore Laura atgriežas sākuma punktā un, meklējot izvarotāju, nokļūst līdz bijušajam ieslodzītajam Ramiru.

Trešdiena, 5. augusts

121. sērija

Rauls uzzina, ka Daniela mantos vienu trešdaļu no Norbertu īpašuma. Tikmēr Mara apsver iespēju atteikties no savas mantojuma daļas par labu Žunioram. Konša sarunā tikšanos ar savu bijušo vīru, lai atklāti izrunātos par viņu attiecībām, un atzīst Orlandu, ka domā atgriezties pie vīra. Orlandu rodas aizdomas, ka Ramiru kaut ko zina par noziegumu pret Fransišku.

Ceturtdiena, 6. augusts

122. sērija

Luišs un Pedru atklāj, ka zem būvlaukuma atrodas arheoloģiski pieminekļi, un nojauš, ka šī fakta dēļ būvniecība, iespējams, būs jāpārtrauc. Mito negaidīti atgriežas no Ņujorkas un pieķer Enriki kopā ar Konšu. Bīnu paziņo policijas inspektoram Kamašu, ka Rauls nolaupījis arī viņa meitu Patrīsiju.

Piektdiena, 7. augusts

123. sērija

Kamēr Fransiška svin savu dzimšanas dienu kopā ar Santjagu, Pilāra uzzina, ka meita neatrodas pie draudzenes, un liek viņai nekavējoties atgriezties mājās. Anželu iesaka Marai neziņot iestādēm par romiešu senlietām zem būvlaukuma, lai nekaitētu firmai. Luišs draud nopludināt informāciju žurnālistiem, ja būvfirma neapturēs darbu. Enrike pārtrauc attiecības ar Mito un lūdz viņai izvākties no dzīvokļa.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 153. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 152. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 151. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 150. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 149. sērija

Mana vienīgā