UEFA konferences līga futbolā. "Riga FC" 1:1 "Gil Vicente"

Pirms mača ar klusuma brīdi tika godināts pāragri viņsaulē aizgājušais Latvijas izlases pussargs Andrejs Rubins.
Riga trešo reizi pēc kārtas identisks sākumsastāvs un arī šoreiz vien divi latvieši - vārtsargs Nils Puriņš un aizsargs Raivis Jurkovskis.
Klātienē spēli vēroja 7 tūkstoši skatītāju.
Jau no pirmajām minūtēm rīdzinieki bija gatavi portugāļu līmenim!
Turklāt 18 minūtē perfekts pretuzbrukums Rīgai. Soms Soisalo piespēlēja gar vārtiem un vārtu priekšā precīzs bija Brazīlis Duglass Aureliū.
Arī turpinājumā rīdziniekiem labas iespējas uzbrukumā - daudz pasaka statistika Rīgai 4 sitieni un 2 vārtu rāmī, portugāļiem viens sitiens, kurš lidoja vārtiem secen.
Pēc pārtraukuma rīdzinieki ļoti labi izspēlēja stūra sitienu - Toresam bija teicama iespēja no pašas vārtu priekšas, bet komandu glāba Žil Visentes vārtsargs Ventura.
Viesi ar vien vairāk iespēlējās un Boselli Grāfs nodemonstrējot izcilu meistarību trieca bumbu vārtu augšējā stūrī 1-1.
Tad spēle nomierinājās - izskaņā rīdziniekiem paviršība uzbrukumā un portugāļiem teicams pretuzbrukums. Rīgu glāba vārtsargs Puriņš. Galu galā neizšķirts 1-1.

Intervija - Raivis Andris Jurkovskis, «Riga FC» aizsargs

Uzvarētājs tiks noteikts divu spēļu summā. Atbildes spēle Portugālē nākam ceturtdien.