Pirmdiena, 3. septembris

107. sērija

Antonio arestē. Viņu apsūdz narkotiku kontrabandā. Dalija ir pārliecināta, ka Čirka viņu pametis, tāpēc dodas viņu meklēt. Osvaldo, Čirka un Čava aizbēg no pilsētas un slēpjas laukos. Policija pārmeklē Osvaldo istabu un atrod narkotikas. Rosendo tiek paziņots, ka Mehiko ir zaudēta daļa „preces”, jo to atradusi policija. Viņš pavēl sodīt vainīgos. Porfirio piezvana ārstam, ka neieradīsies uz terapijas kursu, jo ir svarīgas darīšanas. Fredesvinda pārprot, ka Luisa grasās šķirties no Finito.

Otrdiena, 4. septembris

108. sērija

Tiesnesis liek iesaldēt Antonio un Favjolas kontus, kamēr notiek izmeklēšana. Arī serviss tiek slēgts. Ortensija uzzina, ka Osvaldo ir nepatikšanas, un dodas pie Hulio. Porfirio izdodas panākt, ka Ramons un Favjola var saremontēt un atdot klientiem mašīnas, taču Favjolai nav naudas detaļām. Viņa lūdz palīdzību Andreai un Hulio. Dalija sūta Čirkam īsziņas, lai noskaidrotu viņa atrašanās vietu un pateiktu to policijai. Karloss atrod pircēju Fransisko praksei.

Trešdiena, 5. septembris

109. sērija

Dalija telefonsarunā mēģina no Čirkas izvilināt informāciju, lai noskaidrotu viņa, kā arī Osvaldo un Čavas atrašanās vietu. Ramons atrod stāvvietu mašīnām un turpina tās labot. Favjola ir pārsteigta, ka Hulio izturas tā, it kā Andreas nauda piederētu viņam. Fransisko cenšas no ārsta prakses pārdošanas iegūt sev maksimālu peļņu, apkrāpdams Favjolu, kura vēlas pēc iespējas drīzāk sadalīt mantu, lai no viņa izšķirtos. Porfirio turpina advokāta darbu un panāk Antonio atbrīvošanu, bet pēc tam viņam atsākas asiņošana no deguna. Huana noorganizē Antonio sagaidīšanu. Hulio apvainojas par Andreas teikto un aiziet no pasākuma. 

Ceturtdiena, 6. septembris

110. sērija

Margarita jūtas satriekta pēc Porfirio nāves. Dalija un Valente ievēro, ka Luisa un Finito nav tik laimīgi, kā tas jaunlaulātajiem pieklātos. Ortensija atsakās iet uz Porfirio apbedīšanu. Čirka, Osvaldo un Čava pārvācas uz citu tuvējo ciematu un apmetas pansijā. Ar Dalijas palīdzību policija noskaidro viņu atrašanās vietu. Trijotne metas bēgt zagtā mašīnā, bet policija viņus panāk. Čavam sašauj kāju, tāpēc Osvaldo un Čirka viņu pamet un dodas tālāk, cerēdami nokļūt līdz Gvatemalas robežai. Luisa atzīstas Dalijai, ka nav iemīlējusies Finito. Andrea pieprasa, lai Hulio tēvoča Antonio klātbūtnē viņai atskaitītos par naudas izlietojumu. Policija nopratina Čavu. Osvaldo kājā iedzeļ čūska.

Piektdiena, 7. septembris

111. sērija

Hulio izturas agresīvi, kad Andrea lūdz ziņas par sava konta stāvokli. Andreai tas šķiet aizdomīgi un viņa lūdz Antonio palīdzību, lai noskaidrotu, kas īsti notiek. Tikmēr Hulio kā apmāts spēlē kazino, cerēdams, ka nejauša veiksme viņu glābs. Ramons uzzina, ka viņa nolaupīšanu organizēja Fransisko.  Ramons cenšas saviem spēkiem viņu aizturēt, bet Fransisko aizbēg. Visi narkotiku tirgoņi notverti, arī Osvaldo, kuram kalnos kājā iekoda indīga čūska. Osvaldo pamostas slimnīcā un nejūt kāju.