Pirmdiena, 3. oktobris

6. sērija

Dakterim Grūberam draud nepatikšanas darbā. Ārstu kamera izteikusi viņam brīdinājumu par Franciskas Hohšteteres veselības novērtējumu un izsniegto atļauju lidojumam. Mārtins baidās zaudēt ārsta sertifikātu. Pacienta Franča Herforda vīrusa saslimšana izrādās progresējoša un neārstējama. Herfords ar sievu Martu un meitu Mariju dzīvo nomaļā kalnu namiņā un dedzīgi pretojas Mārtina ieteikumam izstāstīt sievai patiesību par savu slimību, jo izrādās, ka tropu vīrusu, ar kuru viņš ir inficējies, Francis noķēra ceļojuma laikā uz Āziju, kurā nesen bija devies ar savu otru sievu Lizu un dēlu Lenardu.

Otrdiena, 4. oktobris

7. sērija

Vientuļā māte un profesionālās armijas kareive leitnante Mija Lomane nonākusi nopietnās nepatikšanās: ultrasonogrāfijas laikā dakteris Grūbers atklāj viņas aknā audzēju. Mārtins mēģina iedrošināt jauno sievieti sagaidīt atbildi no biopsijas izmeklējuma, tomēr Mija steidz nokārtot sava mazā dēliņa Fēliksa nākotni. Viņa sazinās ar bijušo komandieri majoru Lancigeru, lai noskaidrotu armijas iespējas palīdzēt, tomēr tās viņu neapmierina. Tad Mija nolemj uzmeklēt Fēliksa tēvu Dāvidu Bergeru, ar kuru pārtrauca attiecības pēc neveiksmīgas militāras operācijas Mali, kurā Mija guva smagus ievainojumus. Majors Lancigers atklāj Mijai, ka Dāvids Bergers ir pametis aktīvo dienestu. Izrādās, ka Dāvids ir nolēmis uzmeklēt Miju un apmeties netālu no viņas dzīvesvietas.

Trešdiena, 5. oktobris

8. sērija

Dāvids Bergers pat nenojauš, ka ir mazā Fēliksa tēvs, tomēr viņa uzvedība dara Miju bažīgu. Jaunā sieviete nojauš, ka arī Dāvids ir cietis pēc neveiksmīgās militārās operācijas, un nolemj novērsties no viņa. Mārtins Grūbers vēlas palīdzēt jaunajiem cilvēkiem. Tikmēr Tea Hohštetere ar sava advokāta Herolda palīdzību sagatavojusi nākamo triecienu Grūberu ģimenei. Viņa izvirza Mārtinam ultimātu: vai nu viņš atsakās no aprūpes tiesībām uz savu bērnu, vai arī viņa slēdz pildīšanas iekārtu, ko Franciska savulaik bija iegādājusies, lai glābtu “Grūberu pienu”. Hanss un Anne ir izmisuši, jo saražoto pienu nāksies liet laukā. Hanss vēlas, lai Mārtins piekāptos Hohšteterei. Mārtins atsakās.

Ceturtdiena, 6. oktobris

9. sērija

Mārtinu Grūberu gaida nopietns pārbaudījums. Cīņā par mazdēla aizbildniecību Tea Hohštetere apdraud Grūberu saimniecības pastāvēšanu. Arī darbā Mārtinam jāpieņem smags lēmums. Jaunā alpīniste Nīma Zūrlendere lūdz izrakstīt recepti spēcīgam nomierinošam līdzeklim. Jaunā sieviete zāles sākusi lietot pirms gada, kad viņas draugs Tobiass Jungers nolēma uzsākt bīstamus kāpienus klintīs bez drošības virvēm. Nīma atzīstas dakterim, ka nespēj pamest Tobiasu, jo abi ir mīlošs pāris un plāno kopīgu nākotni. Viņa apsolīja pavadīt Tobiasu bīstamajās kāpšanas tūrēs un fotografēt viņa sasniegumus kalnos. 

Piektdiena, 7. oktobris

10. sērija

Nīma Zūrlendere nesaprot, kāpēc viņas draugs Tobiass Jungers apdraud sapni par kopīgu nākotni, un sāk šaubīties, vai tas joprojām ir tas pats cilvēks, ar kuru viņa kopā vairākus gadus vedusi tūristu grupas kalnos. Kad jaunā vīrieša rokas pēkšņi sāk nekontrolēti trīcēt, arī Mārtinam Grūberam rodas aizdomas par Tobiasa patieso veselības stāvokli. Dakteris Grūbers nosaka Tobiasam pārbaudi slimnīcā un atklāj šokējošu diagnozi. Tea Hohštetere piepilda savus draudus un slēdz pildīšanas iekārtu. Situācija Grūberu saimniecībā kļūst ļoti nomācoša. Ja Mārtins nepiekritīs Franciskas mātes prasībām, Grūberiem draud bankrots. Īpaši Hanss smagi pārdzīvo notikušo un apelē pie brāļa atbildības pret ģimeni. Anne atbalsta Mārtina izvēli, tomēr arī viņu māc eksistenciālas bailes. Tikmēr Mārtins ar sava drauga Kānveilera palīdzību atklāj iemeslu, kas izraisījis Franciskas komu, un viņa atgūst samaņu. 

12+