Pirmdiena, 3. oktobris

9. sērija

Kādā pļavā nejauši tiek atrasti četri sieviešu līķi, kas aprakti ģeometriskas figūras formā. Mozeram rodas aizdomas par rituālu slepkavību, kurā trūkst vēl viena līķa, taču nav neviena pavediena par vainīgo. Glābjot nākamo upuri, Mozers iesaistās bīstamā spēlē ar starptautisku kulta organizāciju, kura ir gatava uz visu, lai atgūtu savu piekto upuri. 

Otrdiena, 4. oktobris

10. sērija

Ērika Burgštallere tiek atrasta nožņaugta savā vannas istabā. Vienīgā norāde uz vainīgo ir viņa atstātā smarža uz jostas un gredzens, kas pazudis no sievietes rotu kārbiņas, bet drīz tiek atrasts uz kādas pašnāvnieces pirksta. Izmeklēšanā šoreiz bez Rekša labās ožas neiztikt. Vienīgi Reksis spēj pārliecināt tiesnesi izsniegt aresta orderi. 

Trešdiena, 5. oktobris

11. sērija

Tukšā dzelzceļa vagonā tiek atrasts pensionāra Franča Pihlera līķis. Izmeklēšana aizved Rihardu pie Heidijas Štalleres, kuras vīrs ir ticis nolaupīts. Sievietes izmisums un rīcība sarunas laikā izmeklētājam netieši atklāj notikušo. Tagad Rihardam ar Reksi ir jāpaspēj atrast Heidijas vīrs, pirms noziedznieki paspēj viņam ko nodarīt, jo, kā redzams, viņi ir gatavi iet pāri līķiem.

Ceturtdiena, 6. oktobris

12. sērija

Veterinārijas profesors Heincs Hauzners sabrūk, ejot pa ielu, un šķietami mirst no infarkta. Tomēr šī it kā dabiskā nāve izrādās labi maskēta slepkavība. Pats profesors ir dzīvojis mīlas trijstūrī, sāpinot abas iesaistītās sievietes, kurām līdz ar to būtu motīvs šai slepkavībai, turklāt nav alibi. Tomēr Reksis palīdz atšķetināt šo noziegumu pavisam citā virzienā.

Piektdiena, 7. oktobris

13. sērija

Tiek nošauts Vīnes slavenā tirgus dārzeņu stenda īpašnieks. Drīz pēc tam netālu tiek atrasts arī restorāna īpašnieces, krievietes Irinas vīrs Verners. Irina ir abu slepkavību vienojošais elements, bet policijai viņa neko neatklāj. Mozers nolemj iefiltrēties tirgus aprindās kā strādnieks un uzzina, ka Irinu iebiedējis nežēlīgs krievu mafijas vadonis. Tagad briesmas draud ne tikai Irinai, bet arī Mozeram. 

12+