Pirmdiena, 3. oktobris

10. sērija

Čonsiju Bītonu atrod izkritušu pa dzimtas mājas logu. Viņa brāļi domā, ka tā bija pašnāvība. Savukārt kalpotāji uzskata, ka viņu “nogalināja” nams, jo tas esot nolādēts, turklāt tajā spokojoties Čonsija mirušais pusbrālis Timotijs. Mērdokam rodas aizdomas, ka, izmantojot cilvēku māņticību, tiek slēpts īsts noziegums.

Otrdiena, 4. oktobris

11. sērija

Morgā «atdzīvojas» un aizbēg Sesils Fokss. Viņš tika notiesāts un sodīts ar nāvi pakarot par tiesneša Mīda slepkavību. Mērdokam rodas aizdomas, ka patiesībā tā bija rūpīgi izplānota bēgšana. Arī bende Plesants ir pārliecināts, ka Fokss nenogalināja tiesnesi, bet tika notiesāts nepatiesi. Mērdoks nolemj vēlreiz pārskatīt tiesneša Mīda slepkavības izmeklēšanu.

Trešdiena, 5. oktobris

12. sērija

Mežā atrod Ebigeilas Tanstolas līķi. Jaunā sieviete bija pozējusi fotogrāfijām, kas paredzētas vīriešiem, bet pēdējā laikā pievērsusies pati savam, mazliet bīstamākam «rūpalam». Izmeklēšanas gaitā Mērdokam nākas sastapties ar seniem paziņām – Seliju un Džeimsu Pendrikiem. Bet Dakteri Ogdenu arvien vairāk pārņem sajūta, ka nepieciešamas kādas pārmaiņas.

Ceturtdiena, 6. oktobris

13. (nosl.) sērija

Morisu Gārbetu atrod mirušu aizslēgtā istabā. Uz viņa ādas ir apdegumi, bet iekšējie orgāni izskatās kā izcepti. Viss norāda, ka notikušajā atkal iesaistīts Džeimss Pendriks. Lai atrisinātu šo lietu, Mērdokam nāk palīgā izgudrotājs Nikola Tesla. Daktere Ogdena pasaka Mērdokam, ka nolēmusi piekrist jaunam darba piedāvājumam.

12+