Pirmdiena, 3. oktobris

3665. sērija

Ērikam izdodas aizbēgt no Vernera un tikt pāri robežai, bet tad viņš uzzina, ka Floriānam kļuvis slikti un viņš nonācis slimnīcā, tāpēc Ēriks atgriežas. Mihaels paziņo Floriānam satraucošu diagnozi. Ariāna izrāda nepieredzētu laipnību pret Verneru un Robertu un piekrīt viņu piedāvājumiem par iekļūšanu 500 labāko viesnīcu sarakstā. Kristofam rodas aizdomas. Viņš nojauš, ka Ariāna plāno nākamo intrigu. Lai izbēgtu no Kristofa šantāžas, Andrē nolemj doties pie Tīnas gūt iedvesmu ēdienu gatavošanā. Verners piesakās viņu pavadīt. Gerijs ir ieguvis no Ērika aproci un cītīgi skaita noietos soļus. Ēriks par to apsola izpildīt Gerija kvēlāko vēlēšanos.

Otrdiena, 4. oktobris

3666. sērija

Floriāns nespēj samierināties ar domu, ka viņam būs drīz jāmirst. Hannesam rodas aizdomas, ka Floriāns reto infekciju ir ieguvis alā, kad devās glābt viņu ar Maiju. Hanness sazinās ar ekspertiem un dodas alā paņemt iežu paraugus. Gerijs priecājas, ka Ēriks izpildīs viņa kvēlāko vēlēšanos, un pārsteidz Ēriku. Rozālija vēlas iegūt naudas balvu par labāko priekšlikumu viesnīcas darba uzlabošanai un piedāvā Kristofam iegādāties bāram ekskluzīvu viskiju kolekciju. Kristofs piekrīt. Roberts un Lija brīnās par Ariānas pēkšņo laipnību. Viņi nenojauš, ka Ariānai ir jauns plāns kā iegūt “Firstenhofā” visu varu sev.

Trešdiena, 5. oktobris

3667. sērija

Floriāns cenšas pārliecināt Maiju, ka viņa nav vainojama viņa saslimšanā. Tikmēr Hanness uzsāk profesora Bertolda meklējumus, kurš pirms dažiem gadiem uzsāka antibiotiku izveidi pret baktēriju, ar kuru ir inficējies Floriāns. Pētījums tika apturēts, un profesors Bertolds nozuda no publiskās vides. Gerijs piesakās palīdzēt Zonnbīhleriem parūpēties par cūciņu Šantalu, bet pastaigas laikā to pazaudē. Šantala nonāk pie jaunas saimnieces, kura pat nedomā to atdot atpakaļ. Selīna atgriežas no Tālheimu muižas un uzzina, ka Ēriks ticis cauri ar nosacītu sodu. Viņa izsaka Ariānai asus pārmetumus. 

Ceturtdiena, 6. oktobris

3668. sērija

Mihaels nejauši atrod Rozālijas parādzīmi par parādu Kristofam un vēlas to atmaksāt. Rozālija jūtas pazemota un sastrīdas ar Mihaelu. Rozālija piekrīt Kristofa piedāvājumam degustēt pagrabā viskiju, bet piedzīvo tur negaidītu pārsteigumu. Hanness ir spiests atteikt Selīnai finansiālu atbalstu jaunas jāšanas halles būvniecībai, jo visu savu naudu vēlas ieguldīt profesora Bertolda darbā Floriāna zāļu pētniecībā. To uzzinot, Ariāna piesakās palīdzēt Selīnai. Hannesam izdodas atrast profesoru Bertoldu, bet viņš paziņo, ka neturpinās savu zāļu pētījumu. Maksis nespēj pieņemt Geriju, abi nemitīgi strīdas. Vanesa cenšas brāļus samierināt. 

7+