Pirmdiena, 3. oktobris

97. sērija

Elisa neko nezina par traģiskajiem notikumiem ar viņas māsām un cītīgi gatavojas savai debitantu ballei. Pie reizes viņa nolemj, ka viņai jāatjauno draudzība ar Sofiju. Tikmēr Salvadors un dons Rikardo gatavojas jaunai opija piegādei, kas rūpīgi jāpaslēpj fabrikā. 

Otrdiena, 4. oktobris

98. sērija

Adela cietumā piedzīvo nepārtrauktus pazemojumus, un Diāna dara visu, lai sagādātu galvojuma naudu un panāktu māsas atbrīvošanu. Kristovals paziņo, ka brīvprātīgi dosies strādāt uz kara zonu Marokā. Kamēr Elisa mēģina pierunāt Salvadoru kļūt par viņas kavalieri debitantu ballē, Sofija izmanto izdevību, lai satuvinātos ar Karlitosu.

Trešdiena, 5. oktobris

99. sērija

Adela atsakās piekāpties dona Rikardo šantāžai un atdot viņam savu daļu no fabrikas, lai viņš panāktu viņas atbrīvošanu. Kad Migelam ir izdevies panākt, ka Benhaminu atjauno darbā fabrikā, viņš cer, ka Petra atkal būs kopā ar viņu. Fransiska beidzot piedalās provēs Karaliskajā teātrī, un Luiss ir pārliecināts, ka viņa skolniece dabūs ilgi kāroto lomu. 

Ceturtdiena, 6. oktobris

100. sērija

Pārliecināta, ka citas izejas viņai nav, Selija sāk terapiju daktera Urives vadībā un nestāsta māsām par savām ciešanām. Hermans apciemo Adelu cietumā un apsola viņai, ka pavisam drīz viņi būs kopā. Tikmēr “Parīzes salonā” parādās Hermana un Karolīnas bērna īstā māte Marianela. 

Piektdiena, 7. oktobris

101. sērija

Lai glābtu ģimeni no neapskaužamās situācijas, Diāna turpina strādāt fabrikā, pieciešot dona Rikardo pazemojumus un draudus viņu atlaist. Mersedesa uzzina, kādai terapijai ir pakļauta Selija, un krīt izmisumā, taču Selija lūdz kalponei neko nestāstīt viņas māsām. Blanka mēģina pārliecināt Rodolfo, ka mīl viņu, bet viņš izsaka negaidītu priekšlikumu. 

12+