Notiek plašas diskusijas par bioloģiskās daudzveidības atjaunošanu, kalnu fermeru dzīvesveida saglabāšanu, darbavietu trūkumu jauniešiem un citām problēmām, kuras slēpjas aiz skaistā nacionālā parka. Šajā dokumentālo filmu ciklā Saimons tiksies ar dažādiem Kambrijas iedzīvotājiem, un katram ir sava vīzija par Anglijas lielākā nacionālā parka nākotni.

Pirmdiena, 3. oktobris

1. sērija

Šajā sērijā Saimons tiekas ar aktīvistu grupu, kuri aizsargā rudās vāveres no pelēkajām, un ar lopkopjiem, kuri jūt, ka netiek pietiekami novērtēti. Tiek arī apskatītas tēmas par mežu bioloģisko daudzveidību un darba un iespēju trūkumu kādā grāfistes pilsētā, netālu no nacionālā parka.

Otrdiena, 4. oktobris

2. sērija

Saimons turpina pētīt cilvēku ietekmi uz Anglijas lielāko un populārāko nacionālo parku Apvienotajā Karalistē. Viņš apskatīs ezeru, kuru ir apsēdusi invazīva svešzemju suga. Vēlāk Saimons runās ar ģeomorfologiem par mākslīgi pārveidoto upju lomu plūdos un noskaidros, kā tos labāk novērst. Tad viņš nonāks augstākajā Anglijas virsotnē, lai runātu par kalnu takām un glābēju darbu, kuri bieži ir aizņemti cilvēku pieplūduma dēļ.

Trešdiena, 5. oktobris

3. (nosl.) sērija

Šajā sērijā Saimons Rīvs noslēdz savu ceļojumu pa Leikdistrikta nacionālo parku un Kambriju. Viņam ir dota reta piekļuve kodolobjektam, kur tagad tiek likvidēti Lielbritānijas sakrātie kodolatkritumi. Tad Saimons aplūko kūdrājus, kuriem varētu būt svarīga nozīme klimata pārmaiņu novēršanā. Visbeidzot, Saimons runā ar aitu ganu, lai noskaidrotu, kā aitkopība varētu uzlabot dzīvi Leikdistriktā un pat visā Lielbritānijā.

The Lakes with Simon Reeve. Lielbritānija, 2021.

12+