• Piektdiena, 2020. gada 30. oktobris
  • Vārda diena: Ulla, Nadīna, Adīna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Guntis Belēvičs

1:1

Mūsu viesa aktivitātes pamanījuši gan slimie, gan veselie. Viņš atlaiž ierēdņus un pārtrauc skandalozus darījumus, tracina ar pretrunīgiem paziņojumiem un dabū sodus par interešu konfliktiem. Bet daudziem joprojām ir jautājums — tas notiek pacientu vai biznesa interešu vārdā? Par veselības aprūpi ministrs Guntis Belēvičs — «1:1».

Komentāri (7)

Arvīds Jēkabsons
Nesaprotu, ko biznesmenim, miljonāram darīt valsts pārvaldē ar to štrunta aldziņu?
Gita Morris Vāgenheima
Kapitālismā diemžēl visabsurdākā pretruna ir tāda, ka veselības AIZSARDZĪBAS nozares - ārstniecība un zāļu ražošana ir materiāli ieinteresētas, lai pēc iespējas vairāk cilvēku pēc iespējas ilgāk būtu SLIMI, kamēr veselības apdrošinātāji, protams, ir materiāli ieinteresēti, lai pēc iespējas vairāk cilvēku pēc iespējas ilgāk būtu VESELI! Tikmēr cilvēkam, lai viņš varētu laimīgi un pilnvērtīgi dzīvot ir jābūt ... VESELAM. Tātad jautājums ir - vai veselība ir luksusprece vai vitāla nepieciešamība - (kā gaiss, ko elpojam)?
Bet, par interešu konfliktiem pat nerunājot, ļoti gribējās dzirdēt no kunga Belēviča, vai tiešām ir FIZISKI iespējams ar pilnu atdevi pilnu laiku pilnvērtīgi darboties vienlaicīgi divās valsts varās - likumdevējorgānā un izpildvarā?
Gita Morris Vāgenheima
Diemžēl kungs Rēders šoreiz izlaida bumbu no rokām un tā arī nepaskaidroja, kāds tad ir šis bubulis "interešu konflikts" Belēviča gadījumā. Proti, interešu konflikts ir tāds, ka veselības AIZSARDZĪBAS ministra amatā ir cilvēks, kurš ir materiāli ieinteresēts, lai cilvēki būtu SLIMI nevis veseli! Jo veselie pie ārstiem neiet un zāles nepērk.
Un, tātad, ja visam pamatā ir materiālā ieinteresētība, tad varbūt jāsāk domāt, kā mēs vienkāršie ikdienas pilsoņi varētu sākt paši sevi MATERIĀLI IEINTERESĒT būt veseliem, ko?
Silvija Gulbe
Cilvēks ar iedzimtu talantu biznesā, ne kad nepaliks tukšā ! Piekrītu Sandrai 100 proc. Aizdomīgi ātri beidzās kvotas uz izmeklējumiem -jau septembri !? Lūk ģimenes ārsti izmekē pacientus par daudz ! Un viss notiek tagad, pie Beļēviča kunga. Par eksperimentiem ar cilvēkiem ar piekrītu. Ne velti braukā uz Vāciju,Izraelu ar sev drošu partneri, kura neizpaudīs biznessa noslēpumus . Dabīgi ,ka šādi pelnīs arī zāļu bizness ! Beļēviča atbildes, skan kā iestudēta runa, kas skan ne vienu reizi vien.
Jānis Verza
Gribi pateikt ka Guntis zināja iepriekš Rēdera uzdotos jautājumus un iestudēja runas?? :D :))
Diezgan smieklīgs pieņēmums...
Normunds Nurks
Turās, Gunti!
Jūsu darbs un pūles ir jūtamas! Mēs, lielākā daļa brīnumus negaidam , bet Jums ticam ! Veiksmi!!!!
Sandra Toma
Šobrīd nav īsti saprotams, kādu "meduspodu" Belēviča kungs ir atradis klīnisko pētījumu jomā. Lai gan var - tā tomēr ir joma, kurā apgrozās nauda, kuras plūsmu iespējams varētu kaut kā virzīt sev vēlama virzienā. Man gribējās pajautāt, no kurienes ministram ir informācija, ka Latvija šobrīd līdzinās Āfrikas valsīm. No konteksta bija saprotams, ka Latvijas iedzīvotāji te tiek pētīti un zāļoti kā tādi "trusīši". Man gan gribētos pateikt, lai labāk sarēķina, cik liels ir ieguvums Latvijas pacientiem, kuri piedalās pētījumos un daudzās jomās saņem labus medikamentus pilnīgi bez maksas, ko Latvijas valsts un tiešā mērā Belēviča kunga vadītā ministrija nevar nodrošināt. Es nemaz nerunāšu par analīzēm, kuras tiek veiktas bez maksas un kuras sedz sponsors, kā arī ceļa izdevumiem, kas ne reti pacientam liedz saņemt tā saucamo valsts nodrošināto medicīnas aprūpi. Belēviča kungs var kliegt, kurā mikrofonā vēlas, ka Adovičas kundzes neizdarības dēļ te Latvijā visi tiek pētīti kā Āfrikā, bet - ak

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Zbigņevs Stankevičs

1:1

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs 3

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Guntars Račs 1

1:1

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1