Latvijas futbola virslīga. "RFS" – FK "Ventspils"

Latvijas virslīgā pēc priekšpēdējās kārtas spēlēm saglabājas intriga cīņā par bronzas medaļām. Vārds mūsu korespondentam Normundam Melderim.

No medaļu sadales viedokļa raugoties, svarīgākā bija RFS un «Ventspils» komandu cīņa. Ja rīdziniekiem sudrabs jau bija kabatā, tad Ventspils futbolistiem, lai tiktu pie bronzas, vajadzēja gūt uzvaru. Spēles pirmie vārti sanāca negaidīti – kļūdījās rīdzinieku vārtu vīrs Dmitrijs Grigorjevs, un Eduards Tīdenbergs, izmantojot situāciju, panāca 1-0 «Ventspils» labā. Tiesa, jau pēc trim minūtēm pēc stūra sitiena nigērietis Emeka Mihaels Basils panāca izlīdzinājumu. Pirmā puslaika beigās RFS notricināja vārtu stabu, bet rezultāts 1-1 nemainījās. Otrais puslaiks izvērtās piesardzīgāks un bālāks. Taču to kompensēja RFS uzbrukums jau kompensācijas laika beigās, kas sanāca kā īsts šedevrs – Roberts Savaļnieks piespēlēja un Dāvis Ikaunieks no gaisa ietrieca bumbu viesu «Ventspils» vārtos. Līdz ar to 2-1 uzvaru svinēja RFS.

Intervija - Dāvis Ikaunieks, «RFS» pussargs

Pēc spēles RFS futbolisti saņēma sudraba medaļas un kausu. Savukārt pēc «Ventspils» zaudējuma saglabājas bronzas intriga, jo «Jelgavas» klubs atpaliek par diviem, bet Jūrmalas «Spartaks» par trim punktiem.