• Sestdiena, 2020. gada 4. aprīlis
  • Vārda diena: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  • Rīgā +0.5°C, DR vējš 2.2m/s, 758mm Hg, 84%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Simtgades nauda»

Aizliegtais paņēmiens

Cik lielus honorārus saņēmuši mākslinieki no valsts budžeta par simtgades koncertu «Mīlestības vārdā. 18 +.» Publicējam pilnu sarakstu ar vārdiem un uzvārdiem.
Un arī jautājam – vai sabiedrībai tas viss maz būtu jāzina?

Komentāri (9)

Ralfs Lodēns
Bez Šipja labi uzvārijās arī viņa kopanjons Rolands un Mārīte Pēterkopi. Tās bērzu jakas "dizainu" jau sen apmaksāja Valsts Kultūrkapitāla fonds 2015 gadā (kur regulāri šim pārītim tiek pieškirti standarta 2000 Euro katrā konkursā), jo šī ir jaka no vecas Mareunrols kolekcijas. www.fold.lv/2016/01/..-sources-mareunrols/ . Rakstu no slimnīcas, ir laiks papētīt tāmes, jo cīnos par savu dzīvību un man turpmākos mēnešus nebūs par ko ēst un dzīvokli nomaksāt, jo man ir invaliditāte un darba nespēja, bet es neesmu viens, tādu te ir daudz, tūkstošiem. Bet te redz tāda nekaunība par vienu vecu jaku prasīt 2500 euro par dizainu (kurš jau sen bija izstrādāts!!!) un par šušanu 3100, tātad, ja tiešām tur bija 24 jakas , katra izmaksāja 233 euro ( faktiskās izmaksas vienai jakai fabrikā, maksimums 50 euro, vai ne Roland?:)) Abi ar ŠIpi māk no fondiem naudu dabūt nepārtraukti. Pagūglējiet Aizliegtais paņēmiens par šo tandēmu - Tīrkultūras radio, festivāls uttl. Bet neko, katrs par savu karmu rūpējas pats, es skatos kā palīdzēt cilvēkiem, kas Ziemassvētkus sagaidīs slimnīcās un pansionātos. Man pašam nav, bet sirds sāp par tiem, kam iet vēļ grūtāk..UN MAN IR KAUNS, ka ir tādi cilvēki,kas pilnīgi atklāti zog naudu, kad tā ir nepieciešama tiem,kas paši sev nevar palīdzēt!! Nu Šipi, ceru forši jūties ar saviem 17000 un Mareunrols ar saviem 5600 ...Labu apetīti!
Edgars Kļaviņš
Jāsāk būtu ar to,ka izravēt no kultūras ministrijas pustrako Daci ! neiet mums ar to kultūras ministriju,bija jau viena pusjukusī Helēna,bet no viņas laimīgi tika vaļā !
Zaiga Toropova
Pēc kultūras ministrijas un simtgades biroja komentāriem iznāk, ka valdošajām iestādēm nemaz nav īsti skaidrs, kāpēc sabiedrība par to vispār interesējas? Man patīk izskanējušais komentārs, ka šī "noslepenošana" ir "padomju laika palieka un VDK metode". Pēc idejas tā: ja tev kaut kādu iemeslu dēļ mēdz sakāpt galvā un sāk likties, ka valsts naudas tērēšanas veidus un politiskos lēmumus nav visiem publiski jāklāsta, tad ir divi varianti: vai nu tu esi nepamatoti iedomājies, ka esi kaut kas labāks par citiem, vai arī vienkārši tev nav laba un loģiska izskaidrojuma savai rīcībai. Abos gadījumos tev nevajadzētu strādāt nedz valsts, nedz pašvaldību iestādēs... Varbūt pat nevajadzētu strādāt Latvijā vispār. Vai tiešām bija grūti pacelt telefonu un apzvanīt citus māksliniekus? ... varbūt arī kādam bija labāka koncepcija.
Maigonis Suharevs
Jauni zěni būdami zemessardzĕ těrě savus līdzekļus ir patrioti arī mūziķiem bija jābūt patriotiem un bez atlīdzības dziedāt .Dziedot meitenes mežaparkā arī ir patriotes jo těrě naudu no savas ğimenes.
Lauma Lūse
Skatoties raidījumu, iekšā vārījos no tā cik ciniski var izrīkoties, aizbildinoties ar to, ka 100 ir tik nozīmīgs notikums. Jā, tas ir nozīmīgs notikums, bet vai šāds koncerts ir nozīmīgāks par to darbu, ko, piemēram, neatliekamās palīdzības mediķi dara ikdienā, par šo cilvēku ģimenēm, viņu bērniem, kuriem daudzreiz jāiztiek bez mammas uzmanības, jo tai jāskrien uz 2. vai 3. darbavietu?
Kamena Kaidaka
Simtgade kā putrasbļoda. Lielās karotes un vietas pie galda jau sadalītas pirms pusdienām. Vai varēja būt savādāk? 17 000 EUR Jānim Šipkēvicam ir jau samazinātā atlīdzība par šo koncertu. Interesanti, cik tad bija sākuma tāmē prasīts? Ja par 1,5 stundu dziedāšanu prasīja tūkstošus, cik tad prasītu, ja to valsti vajadzētu iet aizstāvēt un varbūt arī mirt? Lieks jautājums - neietu. Latviešu zēnu nāve pirms 100 gadiem ļāva Jānim labi nopelnīt. Un ne jau viņam vienam. Mazliet no tagadnes - jaunajam ārstam par atbildīgu darbu (167 stundas) mēnesī alga pēc nodokļu nomaksas ir 500 EUR, un jāstrādā vairākās darbavietās līdz pat 300 stundām, lai dzīvotu Latvijā. Vai kultūras ministre un veselības ministrei ir abas vienā valstī? Veselības ministre ārsta atlīdzību par 1 stundu 3 EUR uzskata par pieņemamu, kultūras ministre dziedātāja atlīdzību par 10 minūtēm 1000 EUR arī uzskata par samērīgu. Kurš te ir naivs, kurš muļķis? Godīgo gan te nav, godīgais un drosmīgais slavināts tikai 100 gades programmās. Slikti, ka kulakus varam vicināt, kad naudiņa jau kontos. Bija Pumpuram eposs par Lāčplēsi, bet galvenais varonis izrādās Kangars. Vai vienmēr?
Sanita Rozenšteina
Kā tās žurkas pamanās ielīst valsts sektorā un tur izdzīvot gadiem, lūk, par to ir jautājums.
Tamara Atjuhova
Ļoti viegli atbildēt uz jūsu jautājumu. Par šīm žurkām jūs balsojat vēlēšanās
Ilze Berzins
Urāāā! Izaugusi vēlviena žuļiku paaudze, kuŗa labprātīgi izzoga nodokļa maksātāju maciņus! Kauns par Armandu!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Sejas maskas: kā ir patiesībā?»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens - «Koronas gūstā» 2

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Koronas gūstā» 3

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Tuncis un griķi»

Aizliegtais paņēmiens