• Sestdiena, 2020. gada 4. jūlijs
  • Vārda diena: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 774. - 778. sēria

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 3. decembris

774. sērija

Alīsijas mēģinājums izjāt ar Taifūnu neizdodas, zirgs ir traumēts, un Kristofs nolemj atbrīvoties no dzīvnieka; Viktors piedāvā savu palīdzību. Viljams vēlas uzmeklēt pazudušo Rebeku, Ella viņam paziņo, ka Rebeka viņu nekad nav mīlējusi. Kristofs ir neapmierināts ar gaidāmo golfa turnīru un nolemj iegāzt Viljamu. Andrē un Sjūzena jūtas vainīgi Melijas priekšā un apņemas izbeigt savu dēku.

Otrdiena, 4. decembris

775. sērija

Golfa turnīrs tiek atcelts, Verners notikušajā vaino Viljamu. Ellai izdodas noskaidrot, ka Viljams nav nosūtījis faksu, un pierādīt, ka viņš nav vainīgs; Verners prasa paskaidrojumu Kristofam. Alfonsam rodas sarežģījumi ar kāzu apsveikumu filmēšanu. Viktors cenšas apspiest savas jūtas pret Alīsiju. Nataša jūtas vīlusies, ka Mihaels netika pieņemts darbā uz kruīza kuģa.

Trešdiena, 5. decembris

776. sērija

Viljams atraida Ellas piedāvājumu un paziņo, ka viņu vairs nemīl. Rebeka atgriežas «Firstenhofā» un prasa Ellai paskaidrojumu, Ella nespēj atzīties melos. Alfonss un Fabiāns nejauši atstāj ieslēgtu kameru personāla telpā un tā ieraksta divdomīgu Sjūzenas un Andrē sarunu. Tīna saņem paciņu no Dāvida ar dāvanām mazulim, Beatrise cenšas Tīnu mierināt. Nataša saņem zvanu no kruīza kuģa, kas sagrauj visus viņas plānus.

Ceturtdiena, 6. decembris

777. sērija

Beatrise nolemj uz laiku pamest «Firstenhofu», lai nebūtu jāsatiekas ar Tīnu; kad Mihaels aizsūta Tīnu uz slimnīcu pie psihoterapeita, viņas rokās nonāk mazais Frederiks, kam Beatrise veic pārbaudi pirms ceļojuma. Rebeka un Viljams izbauda savu mīlas laimi; Viljams paziņo Ellai, ka vairs nevēlas ar viņu neko kopīgu; Ella un Rebeka sastrīdas. Andrē un Sjūzena cenšas iegūt Fabiāna kameru, lai izdzēstu ierakstu.

Piektdiena, 7. decembris

778. sērija

Tīna atpazīst savu dēliņu, bet viņai bērnu atņem; Alīsija vēlas sūtīt Tīnu uz psihiatrisko klīniku. Andrē nolemj atzīties Melijai sānsolī un sagatavo romantisku pārgājienu. Alfonsam izdodas saglābt bojāto videokameru un atjaunot visus ierakstus. Tīnas dēļ Rebeka un Ella cenšas saņemties, tomēr Rebeka ir spiesta atzīt, ka viņu draudzībai vairs nav nākotnes. Nataša un Mihaels nopērk ceļojumu uz Ameriku, bet tad konstatē, ka kaimiņš, kam pieder kūts ar lopiem, nokļuvis slimnīcā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 15. Vācijas seriāls (7+) 3158.sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 15. Vācijas seriāls (7+) 3157.sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 15. Vācijas seriāls (7+) 3155. sērija

Mīlas viesulis