Sākotnēji izrāde bija par ļoti jauniem cilvēkiem, kas satiekas, iemīlas un nespēj nosargāt savu mīlestību. Taču ieraksta brīdī pēc vienpadsmit gadiem akcenti ir mainījušies, un Ivara Krasta un Antas Aizupes varoņu savstarpējos sarežģījumus nosaka abu pieredze.

Teātra kritiķe Zane Radzobe: ““Āda”, kādu to izspēlē Anta Aizupe un Ivars Krasts, ir par mīlestību – tās rašanos, ietriekšanos dzīvē un dzīves pretsitienu. Zināmā mērā tā ir izrāde par sieviešu un vīriešu atšķirīgo skatījumu uz attiecībām, un kā tāda – arī ļoti asprātīga. Situācijas un teksti ir līdz sāpēm pazīstami, un aktieri izspēlējas uz nebēdu – sirsnīgi, godīgi, pašironiski, nelaižot garām iespēju demonstrēt vienas otras dzīvē tik traģiskas situācijas komismu mūžības priekšā. Tā ir izrāde par to, ko nozīmē dzīvot bez ādas, citiem vārdiem – bez barjeras starp tevi un pasauli –, ko nozīmē ādu uzaudzēt.”

Izrādes režisors Andrejs Jarovojs, māksliniece Ieva Veita, mūzika – Jānis Burmeisters.

Raidījumā “Teātris.zip” ar Ojāru Rubeni sarunājas Ģertrūdes ielas teātra producente Maija Pavlova, režisors Andrejs Jarovojs un aktrise Anta Aizupe.

Raidījumu ciklu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds