• Otrdiena, 2020. gada 7. aprīlis
  • Vārda diena: Helmuts, Zina, Zinaīda
  • Rīgā +7.7°C, R vējš 2.7m/s, 768mm Hg, 75%
LSM Bērnistaba

«Teātris.zip bērniem» piedāvā Liepājas teātra izrādi «Sniegbaltīte un septiņi rūķīši»

Teātris.zip

«Teātris.zip bērniem» 4. janvārī plkst. 10.30 aicina pie televīzijas ekrāniem mazos skatītājus, piedāvājot noskatīties Liepājas teātra izrādi «Sniegbaltīte un septiņi rūķīši».

«Teātris.zip bērniem» 2020. gada sezonu atklāj ar lielisku piedāvājumu – iespēju noskatīties Liepājas teātra muzikālo izrādi «Sniegbaltīte un septiņi rūķīši» (režisors Dž. Dž. Džilindžers, komponists K. Lācis).

Šī ir viena no tām pasakām, kuru, šķiet, zina jebkurš. Ja nav laimējies to dzirdēt mammas priekšā, lasītu pirms iemigšanas, tad vismaz – Holivudas filmas versijā vai varbūt mūsu pašu lieliskajā Leļļu teātrī?

Liepājnieku versiju pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem veidojusi dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, kas, paturot galveno domu, tēlu raksturus pamainījusi, taču neatkarīgi no laika vai tā diktētās modes, pasakas galvenā doma ir, paliek un paliks par cilvēka dvēseles tīrības un skaistuma nozīmi. «Vai ne, Spogulīt?»

Mazliet par spoguļa tēlu, kā arī par to, ka saindēt var ne tikai ābolu, bet arī mūsu savstarpējo satikšanu – sarunā pirms izrādes. Ar bērniem pirms izrādes sarunāsies raidījuma «Kas te? Es te!»  lelle Lupe, kā arī restorāna «Trīs pavāri» šefpavārs un dabas mīļotājs Ēriks Dreibants.

Raidījumu ciklu atbalsta

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!