• Svētdiena, 2021. gada 28. februāris
  • Vārda diena: Skaidrīte, Justs, Skaidra
  • Rīgā apmācies, +2 °C, DR vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Šodienas jautājums - koalīcijas sadarbība cīņā ar Covid-19

Šodienas jautājums

Komentāri (2)

Peteris Ozolins
Patiesībā tā arī nesapratu, ko tad īsti gribēja pateikt jurašs. Ja viņš gribēja ap<akāt Viņķeli, tad tas protams sanāca, bet visa viņa garā runāšana bija tukšu frāžu savārstijums. Faktiski neko jaunu un nezināmu viņam patekt tā arī neizdevās. Man arvien vairāk rodas šaubas par jkp dalību koalīcijā. Izskatās, ka ZZS būtu bijis daudz sakarīgs un konstruktīvāks kaolīcijas loceklis.
Jānis Laiks
Nu jau gan JKP brauc auzās, - ja ir 3 svarīgas lietas: ierobežojumi, kontrole, atbalsts, tad Jurašam būtu jāatceras, kurš ir atbildīgais par kontroli un atbalstu. Vai tikai "kontroles organizētājs" nebija tas, kas publiski paziņoja, ka policija nekādu kontroli neveiks, jo tai ir savi darbi un papildus slodze nav nepieciešama? Tieši tādēļ ierobežojumi kavējās, jo tiem bez kontroles nav jēgas. Jurašs varētu nostāties aci pret aci ar varenajiem KPV ministriem u noskaidrot, vai viņi piedalās pandēmijas apkarošanā, jeb nē!
Un, skatoties LTV reportāžas ar policiju par mājsēdes pārkāpējiem, redzam, ka tie ir nevis darba rūķi, kas nevar strādāt no mājām kā vidusslānis (Pavļuta vārdiem), bet tie lielākoties ir iereibuši, latviski nerunājoši nezinīši, kuriem neciešas pasvinēt un iedzert. Nākošajās brīvdienās būs tas pats: ņe znaļi, ņe poņjaļi, ne slišaļi.
Pietiek aplikt Viņķeli, lai kpv ministri arī kaut ko izdara. Vakcīnas, protams, gudrāk bija pasūtīt pa miljonam no katra ražotāja, jo pārpalikumus pārdot varēs jebkurā laikā, bet labi, ka vispār pasūtīja visi kopā, nevis katrs iepirka no Ķīnas kā mega dārgās maskas. Un komandantstundu vajag noteikt katru nakti, lai pierod.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!