• Otrdiena, 2020. gada 11. augusts
  • Vārda diena: Liega, Olga, Zita, Zigita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Aklā mīla» 94. - 98. sērija

Aklā mīla

Pirmdiena, 4. februāris

94. sērija

Alberto piedāvā Marinai veikt paternitātes testu, lai Isauro nevarētu pieprasīt aizbildnību pār dēlu, bet Marina neuztver Isauro draudus nopietni un atsakās. Tikmēr Isauro pieprasa, lai Lukresija palīdzētu viņam viltot paternitātes testa rezultātu, un tādējādi viņam būtu pierādījums, ka viņš ir Rafaela tēvs. Vanesa atzīstas Prudensijai, kāds bija patiesais iemesls, kāpēc viņa apprecēja Edsonu. Prudensijai tas ir par daudz. Ilda brīdina Susanu, ka iesūdzēs Vanesu policijā, ja Susana pieprasīs kaut vienu sentavo no Edsona mantojuma.

Otrdiena, 5. februāris

95. sērija

Alberto pārmet Susanai, ka viņa situsi Vanesu un piespiedusi meitu apprecēties, lai nosegtu savus parādus. Luiss atņem Susanai kredītkarti un paziņo, ka viņai ir mēnesis laika, lai izdomātu, ko iesākt. Prudensija izstāsta Fernando, ka Marina ir viņas meita. Vanesa pasaka Paulino, ka atteikusies no Edsona mantojuma. Marina norunā tikšanos ar Alberto. Lukresija paziņo Isauro, ka Marina lūgusi palīdzību Alberto.

Trešdiena, 6. februāris

96. sērija

Luiss aicina Marinu ar bērnu padzīvot pie sevis, jo tur būs drošāk. Lai atriebtos Luisam un tiktu pie naudas, Susana vienojas ar Sakariasu. Angustjasa uzzina, ka Vanesa cenšas apmaksāt Paulino pirmo ierakstu. Ilda paziņo policijā aģentam Melendesam, ka Vanesa meloja. Slimnīcā Torivio atpazīst Ramonu un sarīko traci. Susana lūdz, lai Prudensija ļauj viņai padzīvot pie sevis, jo īpašnieks viņu izlicis no dzīvokļa.

Ceturtdiena, 7. februāris

97. sērija

Susana izlūdzas Prudensijai atļauju atkal dzīvot viņas mājā. Tiesā Isauro uzdod sevi par bērna tēvu un pieprasa savas tiesības attiecībā uz savu dēlu. Pēkšņi ierodas Alberto un paziņo, ka Marinas bērna tēvs ir viņš, kā arī to, ka bija precējies ar Marinu. Luiss uzstājīgi palūdz Susanu nejaukties viņa ģimenes lietās. Pēc tiesas sēdes satiekas Basans un Alberto. Sakariass stāsta Susanai pa telefonu, ka viņš esot nomiglojis daļu avokado lauku ar šķietamo herbicīdu, kas patiesībā ir tikai ūdens. Marina priecīga stāsta Jolandai, ka Alberto esot tiesā atzinis Rafu par savu bērnu. Alberto atzīstas Lukresijai, ka bija aizgājis uz tiesu un grasās veikt paternitātes testu. Paulino ieraksta demo versiju romantiskajai dziesmai, kuru viņš tika sacerējis, domādams par Vanesu. Marina tiek izsaukta uz tiesas sēdi, kurā tiesnesis paziņo, ka saskaņā ar testu Isauro ir Marinas dēla tēvs. Alberto saņem rezultātus, kas uzrāda, ka viņš nav Rafaela tēvs. Lukresija viņu mierina.

Piektdiena, 8. februāris

98. sērija

Marina raud par notikušo uz Basana pleca. Isauro paziņo, ka vēlas redzēt savu dēlu jau tajā pašā dienā. Alberto nespēj noticēt, ka mazā Rafaela tēvs ir Isauro, nevis viņš. Lukresija atnāk pie Isauro uz mājām. Ramona noklausās viņu sarunu – to, ka ir samainīti asins paraugi un ka Isauro nekad nav bijušas intīmas attiecības ar Marinu, bet pēc tam saka Isauro, ka neko nav dzirdējusi un ka viņa vēlas atgriezties Valje de Bravo. Pie Jolandas atnāk Eriks, lai vēlreiz visu paskaidrotu. Jolanda viņu noskūpsta. Abi kļūst par pāri. Isauro ved Ramonu it kā uz Valje de Bravo, bet aizbrauc pa ceļu, kas ved uz ezeru. Ramonai rodas aizdomas. Alberto ierodas Isauro dzīvoklī un saka, ka viņiem esot jāizrunājas. Paulino jautā, ko Vanesa dara studijā. Valdo mēģina izlikties, ka Vanesa ir atnākusi ierakstīt pati savu albumu, bet Paulino tam.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Aklā mīla» 109. - 112. (nosl.) sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 104. - 108. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 99. - 103. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 89. - 93. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 84. - 88. sērija

Aklā mīla