• Ceturtdiena, 2020. gada 13. augusts
  • Vārda diena: Velga, Elvīra, Rēzija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 4. februāris

V.I.P.

Dalībnieki: 

Kārlis Bergs, komandas kapteinis  Ieguvis bakalaura grādu multimediju komunikācijas nozarē Rīgas Stradiņa universitātē, jau piekto gadu strādā kā dzīvās translācijas režisors dažādiem pokera turnīriem. Vectēvs bija liels erudīcijas spēļu entuziasts, agrāk veidojis spēles dažādiem  ģimenes saietos, tagad to dara Kārlis.

Roberts Jumiķis, studējis Rīgas Tehniskajā universitātē. Projektē gāzes slēgumus. Labas  zināšanas sporta un ģeogrāfijas jautājumos, rīko pārgājienus un aktīvās atpūtas pasākumus draugiem. Liels seno karšu piekritējs un pazudušu vietu Latvijā meklētājs.

Madlēna Vahere, ieguvusi bakalaura grādu sabiedriskajās attiecībās, šobrīd studē maģistrantūrā starptautiskās attiecības un diplomātiju Rīgas Stradiņa universitātē, strādā par konsultanti komunikācijas jautājumos Tiesībsarga birojā. Vaļasprieki - peldēšana un aktivitātes dabā. Ļoti patīk sēņot, apmeklēt kultūras pasākumus.

Kristaps Dambinieks, komandas kapteinis. Strādā Latvijas finiera iekārtu rūpnīcā Iepirkumu un pārdošanas grupā. Studējis  Latvijas Universitātē  Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē.  Patīk sports, no rudens līdz pavasarim spēlē basketbolu amatieru turnīros, bet vasarā piedalās taku skrējienos «Stirnu buks».

Kaspars Pudists, kapteiņa kolēģis un draugs. Precējies, ir meitiņa. Studējis Latvijas Lauksaimniecības universitātes  Meža Fakultātē , ir grāds kokapstrādes kvalifikācijā. Brīvais laiks ģimenei- makšķerē, sēņo, patīk  laivu braucieni. Interesē Latvijas ģeogrāfija un Latvijas kartes.

Edijs Umbraško, kapteiņa draugs, dobelnieks. Strādā par noliktavas vadītāju. Interesē sports, automašīnas un jaunākās tehnoloģijas. Brīvajā laikā draugu kompānijās neslēpj savu labo humoru un asprātību.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.