• Pirmdiena, 2020. gada 10. augusts
  • Vārda diena: Inuta, Brencis, Audris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Takšu bizness. 2. sērija. « Lidosta»»

Aizliegtais paņēmiens

Taksistu - bankovščiku mafija dzelzceļa stacijā, Vecrīgā un lidostā. Kas viņi tādi ir? Lidostā cerētās konkurences vietā – «jumts» ar melno kasi. Taksistu līderis Aksjonovs pēc intervijas dod mājienu, ka mūsu eksperimenta taksists ir atšifrēts, un atgādina par nodegušām mašīnām.

Komentāri (5)

Kārtīgs Latvietis
Manuprāt vajag izveidot valstij piederošu uzņēmumu vai instanci kura regulē taksometra pakalpojumus Rīgā un tās rajonā. Un līdz ar to izsniegt licenzes, izsludināt konkursus , kuros konkrēti norādīti tarifi pa zonām. Piedalīties šādos iepirkumos, vai iegūt licenzi var firmas kuras atbilst visiem kritērijiem. Ir nodokļu maksātājs, Nav nodokļu parādu, ir apgrozījums, ir savs auto parks, iespējams uzņēmuma darbības laika ierobežojumi. Nu un tad visādi nodokļu nemaksātāji un jaunas izveidotas firmas piedalīties fiziski nevarēs, līdz ar to piedāvāt taksometru pakalpojumus nevarēs. Būs skaidrs kurā zonā cik tu maksā par taksi. Un nav nozīmes ar kādu firmas taksi tu brauc tarifs visiem viens.
Anna Bozīte
Sveiki . Jūs 3.daļā pievērsīsiet uzmanību lielākajai taksistu krāpšanas shēmai un tieši ar OCTA ? labi ja 5% tikkai oficiāli pērk OCTA pa 2K euro pārējie nomaina nummuru uz balto uztaisa OCTA uz gadu un liek atpakaļ TX nummuru. :(
Māris Ozols
Pilnībā piekrītu. Tie močī pa pilsētu 24h bez apstājas, aplikācija ļauj strādāt tik noteiktas stundas , bet tie zin kā to apiet un moauc atkal pusaizmiguši. Motori uzskata sevi par dieviem uz ielām. Sen jau laiks viņus nolikt savā vietā kvai ar octa uz gadu 2000euro .
Normunds Nurks
Nja, kārtējais absurds- kāpēc man ar TX numuriem būtu jāmaksā 4 reizes dārgāka apdrošināšanas prēmija nekā piemēram kurjeriem? Jo ir daudz taksometru, kuri braukā intensīvi cauru diennakti ar 3-4 vadītājiem uz mašīnas? Tas ir kritērijs? Es piemēram strādāju tikai brīvdienās un mēnesī nobraucu 1500 km. Atkal motivējam cilvēkus meklēt shēmas, krāpties..... A kā citādi ! Kā valsts pret cilvēkiem, tā cilvēki pret valsti.
Normunds Nurks
Rodas iespaids ka ministra kungs lāgā pats nesaprot, kas ir taksometrs un kā firmu darbības pamatprincipus regulē VIDs un citas institūcijas. Kurš pateiks, kā vispār var uzspiest par braucienu veikt norēķinu ar kaut kādu vaučeri , ja taksometrā ir uzstādīts skaitītājs un saskaņā ar likumdošanu norēķini drīkst būt tikai saskaņā ar šo verificēto ierīci?! Jeb atkal kaut ko murgainu pieņems un tad sāks domāt, ko ar to visu darīt..... Pietiekami šai nozarē strādājošie ir dirsināti un ne jau visi ir bandīti vai apzināti nodokļu krāpēji, vienkārši spēles noteikumi no valsts mainās pārāk bieži un neloģiski, konkurence ir negodīga un ir daudz "brīvu lodziņu" shēmošanām. Jā, par nodokļu nomaksu un "karuseļiem"- tiešām VID strādājošajiem "likumu ekspertiem" nepietiek smadzeņu tādai elementārai lietai kā taksometra piesaistei SIA, kas darbotos kā līdzīgs princips sodu dzēšanai CSDD - nesamaksāji, ar auto neko darīt nevari, ne iziet apskati, ne pārrakstīt... Manuprāt, patents būtu prātīgākais ko varētu ieviest. Paņemam visus reģistrētos taksometru vadītājus, pareizinām ar tiem pašiem Eur 250,- un pagaidām liekam tos taksistus mierā, valsts kasē uzreiz ieripos ne maza summiņa tai pat laikā arī nozare būs vieglāk uzraugāma.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Visādi zaļumi»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Visādi zaļumi»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Digitālās pēdas jeb kas mūs izseko»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Melu detektors»

Aizliegtais paņēmiens