Latvijas telpu futbola Virslīga. FK "Nikars" - FC "Petrow/Jelgava"

Ar pēdējo 14. kārtu noslēdzies Latvijas virslīgas pamatturnīrs telpu futbolā. Kārtas centrālajā mačā «Nikars» uzņēma «Petrow/Jelgava» futbolistus. Diemžēl īsti sīvs duelis izpalika, un jau pirmajā puslaikā, izceļoties Maksimam Seņam, Mikam Babrim un Igoram Avanesovam, «Petrow» panāca 3-0 savā labā. Pēc pārtraukuma jelgavnieku skaistu saspēli ar precīzu sitienu vārtos noslēdza Germans Matjušenko. Bet punktu mačam pielika Eduards Martins, kas divas minūtes pirms beigu sirēnas nodrošināja «Jelgavas» klubam uzvaru ar 5-0. Līdz ar to «Petrow» komanda izcīnīja pirmo vietu pamatturnīrā, un tagad izslēgšanas ceturtdaļfinālā tiksies ar Daugavpils «Lokomotiv» futbolistiem. Citos pāros savā starpā tiksies «Jēkabpils Lūši/Ošukalns» pret «Dobeles» komandu, «Raba» pret «Salaspils» vienību, un visbeidzot «Nikars» sacentīsies «Rēzeknes» futbolistiem.