• Piektdiena, 2021. gada 5. marts
  • Vārda diena: Aurora, Austra
  • Rīgā mākoņains, -2 °C, ZR vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentālā filma. «2018»

2018. Latvijas hronika

Latvijas valsts simtgadē 15 režisori un filmēšanas komandas radīja katrs savu stāstu - Latvijas cilvēka portretu uz simtgades notikuma fona. 

Dokumentālā filma «2018» apvieno šos stāstus citā poētiskā redzējumā - kā analoģiju ar Rīgas poētiskā dokumentālā kino skolas paraugu - filmu «235 000 000 ». Šis ir mēģinājums pārliecināties, vai poētiskā kino kodi mūsdienās vēl ir pielietojami un nolasāmi.  

Komentāri (2)

Jānis Skrastiņš
Ceru Ka Kaut ko piedzīvojāt. Šiss ir reāls dokomentāls Par katru no Jums un neiesaku šo pagātni izspēlēt , jo šis 20 gads atkal visu izdarīs no jauna jo zāle informāciju nes šurpu turpu. Mana dzīve izdzisīs bet jums Jaunā paaudze šis un tas no tā paliks ļaujot dzīvot manā atmiņā kā visu kopumu no jūsu pareizajiem darbiem kas cels pareizus darbus nevis iznīcību pilsēta kā man laukos šajā dzimtenē. ...
Inga Beikule
Nevarētu teikt, ka filma neizteiktu šodienas Latvijas garu. Tajā ir pati būtība-mūsu garīgais pamats ir balstīts pagānismā. Tie, kas zina par brāļu draudzēm un kristietības nozīmi Latvijā, kas atnesa patieso garīgo pamatu mūsu tautai, arī Valsti Latviju, sapratīs, par ko es runāju. Ja mēs paļausimies uz Laimes lāča veiksmes formulu, mūsu dievzemīte ir briesmās. Izglītības un garīguma trūkums ir apdraudējums Latvijai. Varbūt kāds reiz uztaisīs filmu par to. Šī filma , stāsts ir attiecināms uz jebkuru Eiropas valsti, tam nav nekā personīga Latvijai.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

2018. Latvijas hronika. Sandijs Semjonovs

2018. Latvijas hronika

2018. Latvijas hronika. Ivars Zviedris

2018. Latvijas hronika
Anotācija

2018. Latvijas hronika. Kristīne Briede

2018. Latvijas hronika

«2018. Latvijas hronika» 15. sērija. Uģis Olte

2018. Latvijas hronika

«Ko svinam?»: Valsts sports

2018. Latvijas hronika