Latvijas futbola Virslīgas spēle "RFS" - "Valmiera FC"

Latvijas futbola virslīgā šodien divas spēles FS "Jelgava" pret līderi "Riga FC" zaudēja ar 1-3, un "RFS" pret pērnā gada čempioni Valmieru 2-1. Par to stāsta korespondents Andris Auziņš.

Sezonas pirmajā Valmieras un «RFS» tikšanās reizē abas komandas pamatīgā sniegā spēlēja 0:0, kopš tā laika čempionei Valmierai bijušas pamatīgas grūtības uzvarēt spēles.

Arī šodien «RFS» laukumā rīdzinieki pirmajā puslaikā dominēja, īpaši pēc standartsituācijām, vienu no tām «RFS» arī izmantoja, kad vārtus guva kotdivuārietis Kuadio. Puslaika beigās muļķīgu kļūdu pieļāva «RFS» aizsargs čehs Marešs nospēlējot ar roku – 11m soda sitienu realizēja Valmieras ukrainis Želizko un čempioni bija atguvušies izveidojot vēl vairākas vārtu gūšanas iespējas.

Pēc atpūtas pārsvars Valmierai, bet teicama tālā piespēle izdevās «RFS», kas izveda labāko rīdzinieku uzbrucēju serbu Andreju Iliču vienatnē uzbrukumā un 2:1. «Valmiera FC» pēdējā uzbrukumā teju vai izglābās, bet savu komandu paglāba divkārtējais Virslīgas labākais vārtu vīrs Jevgēnijs Nerugals un laimīga uzvara «RFS» 2:1. «RFS» pārtrauca sešu neuzvarēto spēļu sēriju pret Valmieru.

Intervija - Vitālijs Jagodinskis, FK “RFS” aizsargs

«RFS» uzvara ļauj saglabāt otro vietu, bet čempione «Valmiera FC» virslīgā šobrīd tikai piektajā vietā.