• Svētdiena, 2020. gada 29. marts
  • Vārda diena: Agija, Aldonis
  • Rīgā +3.3°C, ZR vējš 1.3m/s, 761mm Hg, 82%
LSM Bērnistaba

Diskusija. 100g kultūras. Kāpēc Latvijas sabiedrība noraida bēgļus?

Diskusija. 100g kultūras

Eiropas Komisijas piedāvājums bēgļu problēmu risināt, izvietojot tos visās ES dalībalstīs pēc kvotu principa, izraisījis ažiotāžu visās dalībvalstīs, arī Latvijā. Vai un kāpēc Latvijai būtu jāuzņem bēgļi? Kāpēc Latvijas sabiedrības attieksme lielākoties ir noraidoša? Par to šīs nedēļas "Diskusija. 100g kultūras". Raidījuma vadītāji Kristīne Želve un Gustavs Terzens raidījumā izvaicā sociālo antropoloģi, LU docenti Ievu Raubiško, demogrāfu Ilmāru Mežu, žurnālisti Elitu Veidemani un teologu Juri Cālīti.

Komentāri (2)

Silvija Potasa
Bēgļi...Es negribu būt solidāra. Lielās Eiropas valstis maksā,pazemojas,piespiestas justies vainīgas par uzbrukumiem citām teritorijām,iekarojot un izlaupot tās. Iekarota un izlaupīta Latvija nevar būt līdzvainīga. Es nevaru būt līdzvainīga,ja kaimiņš man uzbrūk un es nemirstu. Latvija turas pret. Esmu pret.
Jolanta Akolova
Es domāju ka tā lieta ir tiešam ja apdomā, bet nevar arī teikt ka kategoriski pret vai kategoriski par! Cilvēkus nevar vērtēr pēc apkartēja izskata, valodas vai reliģijas, varētu salīdzināt to ar grāmatu, kad cilvēks pasaka ka viņam ši grāmata nepatīk, neskatoties uz to ka viņš nav lasijis tās saturu. Mums jaiepazīst viņi, pirms kautko sakam par viņiem.Mums ir jādot iespēja cilvēkiem, iespēja dzīvot droši un neapdraudēti! Tādejadi man liekas kā būtu jādomā par to ka mums vajadzētu uzņemt viņus, varbūt mazākā daudzumā, bet būtu! P.S. Padomājat kā jūs justos to cilvēku vietā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

100 g kultūras diskusija. Dzīve pēc pandēmijas

Diskusija. 100g kultūras

Diskusija. 100g kultūras. Kādi ir LGBT Eiropraida mērķi un ietekme uz sabiedrību? 42

Diskusija. 100g kultūras
Anotācija

«Diskusija. 100g kultūras». Kādi ir LGBT Eiropraida mērķi un ietekme uz sabiedrību? 3

Diskusija. 100g kultūras
Anotācija

«Diskusija. 100g kultūras». Vai jaunie satiksmes noteikumi mazinās kašķus uz ceļa? 1

Diskusija. 100g kultūras