• Ceturtdiena, 2020. gada 23. janvāris
  • Vārda diena: Strauta, Grieta, Rebeka
  • Rīgā +2.8°C, DR vējš 2.7m/s, 765mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

Liene Šomase saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Liene Šomase ir piedalījusies vairākos Dziesmu svētkos, spēlējot vijoli, saksofonu un pat dejojot. Tiesa, tas esot bijis diezgan sen, un šīs svētku sajūtas nedaudz piemirsušās. Saksofonu viņa nebija spēlējusi veselus sešus gadus, un viņa atsākusi to darīt, pateicoties tieši šovam „Lai top!”. Valmieras pūtēju orķestris „Si bemol”, kura sastāvā kopš maija beigām ir arī Liene, ir salīdzinoši jauns orķestris, kas līdz šim piedalījies tikai vienos Skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētkos, pirms kuriem tas ieguvis savu vārdu, jaunus skatuves tērpus un orķestra karogu. Pirmie Dziesmusvētki bijusi kā dzīvības dvaša nesen radītā organismā, un jaunā karoga aizmiršana autobusā tieši pirms Dziesmusvētku gājiena tikusi uzskatīta kā ceļa zīme uz nākamajiem Dziesmu svētkiem.

Pirms saviem pirmajiem Dziesmu svētkiem orķestris radījis arī savu pirmo defilē šovu. Saksofona spēlēšana, vienlaikus defilējot, Lienei esot milzu izaicinājums, bet orķestra dalībnieki bijuši ļoti izpalīdzīgi un neskopojušies ar padomiem — palīdzējuši Lienei ar defilē soļu apgūšanu, pēdu attālumiem, saksofona pacelšanu un nolaišanu īstajā brīdī. Liene priecājas, ka uz pirmo mēģinājumu jau bija cītīgi gatavojusies, jo orķestris skaņdarbu mācījies jau četrus mēnešus, kamēr viņai tas bijis jāapgūst pusotrā nedēļā.

Orķestris „Si bemol” sapņo uzstāties vairākās vietās Latvijā, piemēram, Doma baznīcā, Rundāles pils parkā un Likteņdārzā, taču nezaudē cerību kādreiz muzicēt arī uz aisberga. Jau, pirms šovs „Lai top!” viņus savedis kopā ar Lieni, orķestra dalībnieki sevī atklājuši arī lielu dziedātāju talantu, un nav svarīgi, dziedāt, autobusā, uz ielas vai kādā piemājas dārzā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!