• Otrdiena, 2020. gada 14. jūlijs
  • Vārda diena: Ritvars, Oskars, Anvars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 42. - 46. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 4. jūnijs

42. sērija

Roksana apgalvo Antonio, ka neko no viņa neprasa, jo viņš to bērnu negaidīja. Benito un Luisa grib vest Fredesvindu pie ārsta. Huanai jātiekas ar enerģijas uzņēmuma pārstāvjiem, tāpēc Luisa viņu pierunā nopirkt pieklājīgu kleitu. Vēlāk Pedro kungs viņu uzaicina vakariņās. Fransisko pasaka Agustinam, ka Roksana ir stāvoklī. Ortensijai ļoti sāp galva. Viņa pieprasa, lai Favjola izsauc Fransisko. Horhe redz Andreu kopā ar Santjago, un viņu pārņem greizsirdība.

Otrdiena, 5. jūnijs

43. sērija

Favjola ir sajūsmā par Ramona radīto romantiku un viņam piedod. Ramona nolīgtajā koka namiņā abi pavada mīlas nakti, bet, kad piezvana Huana, Favjola samelo, ka ir palikusi pa nakti pie draudzenes. Susana sadusmojas uz Osvaldo, jo pieķer viņu melos. Andrea jūsmo par savu jauno pasniedzēju Santjago. Veronika slepus izkopē materiālus no Margaritas datora un gatavojas tos nodot konkurentu rīcībā. Roksana neveiksmīgi cenšas panākt, lai Antonio atkal dzīvotu kopā ar viņu un Djego.

Hulio veicas pokera spēlē. Emilija pieprasa, lai Osvaldo sarautu attiecības ar Susanu.

Andrea izstāsta ārstam Linaresam, kā ir atsākusi runāt. Huanai šķiet aizdomīga Ramona un Favjolas izturēšanās – viņa nojauš, ka abi pavadījuši nakti kopā. Favjola ierosina, ka viņiem ar Ramonu vajadzētu apprecēties.

Trešdiena, 6. jūnijs

44. sērija

Favjola un Ramons nolemj apprecēties. Margarita noskūpsta Porfirio. Hulio vēlas pārdot Virhinijas veikalu. Pedro kungs aizved Huanu uz operu «Traviata», kā arī vakariņās. Benito samelo Fredesvindai, ka ir uzaicinājis pusdienās draugu, lai tādējādi varētu atvest uz mājām psihologu – francūzi Žanu Klodu. Osvaldo pamet Susanu. Kad Benito mēģina mātei iedot psihologa izrakstītās zāles, tās izdzer Adalhisa. Hulio piezvana Osvaldo, lai ar viņu izlīgtu, bet Osvaldo atsakās ar viņu runāt. Roksanai sākas stipras sāpes vēderā. Djego piezvana, lai Antonio brauc pie viņiem. Favjola pārceļas dzīvot pie Ramona. To uzzinājusi, Ortensija sarīko traci. Ramonam neizdodas Favjolu pierunāt atgriezties mājās.

Ceturtdiena, 7. jūnijs

45. sērija

Favjola atsakās atgriezties mājās un paliek pie Ramona. Par to Antonio atlaiž Ramonu no darba. No darba aiziet arī Favjola. Viņa lūdz Huanai vecāku naudu, bet Huana atsakās to dot. Tad Favjola meklē palīdzību pie pārējiem radiem, bet neviens viņu un Ramonu neatbalsta.

Andrea dodas ar Santjago uz Sočimilko. Horhe kļūst greizsirdīgs. Sofija noklausās tēva sarunu un paziņo policijai vietu un laiku, kad banda saņems kārtējo kravu. Ramons, gaidot, kad viņu pasauks uz jaunā darba interviju, noklausās ziņas par Haizivs arestu un nodomā, ka arī Sofija ir aizturēta.

Piektdiena, 8. jūnijs

46. sērija

Favjola salīgst mieru ar Andreu. Ramons un Favjola meklē jaunu darbu. Kādā autoservisā Ramonam liek atnest divas ieteikuma vēstules. Vienu uzraksta Favjola, otru  – Benito. Saimnieks piezvana uz Antonio autoservisu, lai parunātu ar Favjolu, bet Dalija viņam paziņo, ka Favjola te vairs nestrādā un Ramons no darba ir atlaists.

Neveicas arī Favjolai. Susana atriebības vārdā kādam uzraksta e-pastu par Osvaldo eksāmenu biznesu, bet Emilija paspēj Osvaldo pabrīdināt. Osvaldo zvēr, ka Susana par to samaksās. Ramonam rodas cerība dabūt celtņa vadītāja darbu, bet Favjolai - veikalā. Sofija izmisīgi meklē informāciju par Ramonu un rezervē biļetes uz Mehiko.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons