Pirmdiena, 4. jūlijs

1. sērija

Mārtina Grūbera bijusī draudzene Anne ir pametusi saimniecību, un par spīti sarežģītajai finansiālajai situācijai ģimene turas kopā. Lilī pieņem savai nākotnei svarīgus lēmumus, par ko Hanss, lai arī ārēji priecīgs, tomēr sirdī noslēpj sarūgtinājumu pret brāli. Hansu un Mārtinu vēl vairāk šķir pretējās jūtas par kāda sena ģimenes locekļa ierašanos. Tikmēr laulātais pāris Karstens un Maja Maivaldi gatavojas ievākties jaunuzceltajā mājā un plāno ģimenes pieaugumu, ko sarežģī Majas pēkšņais alerģiskas reakcijas saasinājums. Vai tā tiešām ir tikai alerģija, vai arī Majai ir kas slēpjams pašai no sava vīra?

Otrdiena, 5. jūlijs

2. sērija

Pārskatot asinsanalīžu rezultātus, Mārtins atklāj, ka Maja lieto kontracepcijas tabletes. Alerģija no tām varētu izskaidrot lēkmes. Kāpēc Maja nesaka vīram, ka nevēlas bērnus? Kad Majas stāvoklis pēkšņi pasliktinās, Mārtinam atkal viss jāsāk no nulles. Acīmredzot spēcīgo imūnreakciju izraisa nevis kontracepcijas tabletes, bet kaut kas cits. Taču kas? Drīz vien Mārtinam rodas aizdomas, kurām apstiprinoties, varētu izjukt Majas un Karstena nākotnes plāni.

Ludviga ierašanās izraisa brāļu strīdus. Lilī satiek Ludvigu un vēlāk iztaujā ģimenes locekļus, taču viņi runā nelabprāt. Hanss beidzot izstāsta senos notikumus. Vēlāk brāļi tomēr nolemj ar Ludvigu tikties. Kāpēc viņš atgriezies Elmavā?

Trešdiena, 6. jūlijs

3. sērija

Mārtins ar Hansu turpina diskusijas par to, kā rīkoties saistībā ar tēvoča Ludviga atgriešanos. Bet arī Lilī ir tiesības paust savu viedokli, turklāt viņas ciešās attiecības ar vecmammu varētu palīdzēt sagatavot Līzbeti šai svarīgajai tikšanās reizei. Tomēr ļoti drīz kļūst skaidrs, ka ilgie gadi nav izdzēsuši ne sāpes, ne dusmas par senajiem notikumiem.

Arī vietējā zemnieka Riharda Boimlera ģimenē ir gaidāma tikšanās pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma, turklāt līdzīgi kā Grūberu ģimenē tā nav saistīta ar pozitīvām emocijām. Riharda dēls Tomass, kas pusaudža vecumā pameta mājas, tagad ir spiests atgriezties un ne tikai uzņemties aizbildnību par savu komā guļošo tēvu, bet arī viņa aprūpi, līdz atbrīvosies vieta ilgtermiņa aprūpes centrā.

Ceturtdiena, 7. jūlijs

4. sērija

Rihards Boimlers pamostas no komas, kaut arī viņa smadzenes ir smagi bojātas. Vai noticis brīnums? Kamēr Mārtins ar Veras palīdzību cenšas noskaidrot pamošanās iemeslu, tēvs ar dēlu pēc ilgajiem gadiem nesekmīgi pūlas rast kopīgu valodu. Jauna konflikta dēļ viņu attiecības draud izirt. Mārtins pieļauj, ka Rihards atkal varētu nonākt komā, un cenšas pārliecināt Tomasu pagātnes pāridarījumus aizmirst.

Lilī vairākkārt apciemo Ludvigu un izsaka viņam atbalstu. Viņa un Hanss aicina Līzbeti izrunāties ar viņu. Vai Līzbete spēs tikties ar Ludvigu par spīti senajiem notikumiem?

Piektdiena, 8. jūlijs

5. sērija

Mārtins joprojām ir vairāk nekā skeptisks par tēvoča Ludviga atgriešanos Valdavā, kamēr Lilī un Hanss nemaz neslēpj savu aizrautību un ne tikai paši apciemo tēvoci, bet arī plāno viņu iesaistīt saimniecības dzīvē. Tas nu Mārtinam ir par daudz, bet ģimenē valda demokrātija, kur visu izšķir vairākuma viedoklis. Vēl tikai nav skaidrs, kāds tas būs, iekļaujot arī Līzbetes domas.

Tikmēr Mārtina paciente Sandra, kas jau gadiem cīnās ar smagu slimību, neraugoties uz savas māsas Kristīnes pūliņiem un upuriem, ir nolēmusi padoties. Vai Mārtins kā ārsts to var ne tikai pieļaut, bet pat atbalstīt? Varbūt šis smagais solis nemaz nebūs vajadzīgs, jo cīņā ar slimību ir aizritējuši gadi, kuros arī medicīnā ir noticis zināms progress. Žēl tikai, ka pati paciente ir zaudējusi ticību tam, ka varētu izveseļoties.

12+