Pirmdiena, 4. jūlijs

3613. sērija

Redzot Georga attieksmi pret Vanesu treniņa laikā, Maksis sadusmojas un uzbrūk viņam. Maksim draud atlaišana no darba. Vanesa ir šokā, kad nejauši noklausās, kādu sarunu ierakstījis mājas asistents viņas prombūtnes laikā. Floriāns izstāsta Maijai, ka ieguvis no Ērika kompromitējošu ierakstu, un liek brālim iet uz policiju atzīties. Maija un Floriāns cer, ka beidzot varēs būt laimīgi kopā, bet tad Ēriks pamanās izlocīties. Lija dusmojas uz savu pieaugušo dēlu Beniju, kurš ieradies “Firstenhofā”, lai izprasītu mātei naudu braucienam uz Jaunzēlandi. Roberts izsaka jaunietim piedāvājumu.

Otrdiena, 5. jūlijs

3614. sērija

Ēriks vēlas doties uz Karību salām un pavadīt tur Ariānas dzīves pēdējos mēnešus, tomēr viņa atsakās, jo jūtas pārāk vārga tālam lidojumam. Maija sarīko fotosesiju savām cepurēm ar Floriānu un Širīnu kā modeļiem. Maksis pamana Širīnas ilgu pilnos skatienus, kas vērsti Floriāna virzienā. Georgs ir spiests atzīties Vanesai, ka vēlējies viņu izmantot. Vanesa uzreiz izbeidz attiecības ar Georgu un cer salabt ar Maksi. Benijs pieņem Roberta piedāvājumu, tomēr sliktās attiecības ar māti nav tik viegli uzlabot.

Trešdiena, 6. jūlijs

3615. sērija

Floriāns dod Ērikam laiku līdz Ariānas nāvei un vairs neprasa iet atzīties. Maija un Kornēlijs ir šokā, uzzinot Floriāna lēmumu. Kornēlijs sāk slepus kalt plānus, kādā veidā nodot Ēriku policijai. Maija pieķer Širīnu un Maksi sarunā par Floriānu. Maksis izdomā atrunu, lai kliedētu Maijas aizdomas. Uzzinot, ka Ēriks bildinājis Ariānu, Kristofs saprot, ka viņa plāns draud izgāzties. Kristofam rodas ideja, kā tomēr panākt savu. Rozālija iestājas par sieviešu līdztiesību un liek Verneram ar Kristofu palielināt sieviešu darbinieku skaitu viesnīcā. Andrē ir atgriezies no svētceļojuma un pārsteidz Verneru ar stāstiem par piedzīvoto. 

Ceturtdiena, 7. jūlijs

3616. sērija

Maksis nespēj pārvarēt aizvainojumu un atsalst pret Vanesu. Vanesa nolemj nepadoties un lūdz Maksim piedošanu. Maija pierunā tēvu vienoties ar Floriānu par kompromisu. Kornēlijs piekrīt gaidīt mēnesi, līdz Ēriks dosies atzīties. Vēlāk Floriāns konstatē, ka Kornēlijs ir nozadzis viņa telefonu ar ierakstīto atzīšanos. Rozālija vēlas uzlabot attiecības ar Andrē un piedāvā rīkot kopīgus pasākumus. Viņa sagādā biļetes uz futbola maču. Kristofam izdodas pierunāt Verneru sanaidot Ariānu un Ēriku, lai nepieļautu abu laulību. 

7+