• Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
  • Vārda diena: Inese, Inesis, Ēriks
  • Rīgā migla, +8 °C, Z/ZR vējš, 1,03m/s
LSM Bērnistaba

Divi vienā. 1. sērija

Divi vienā

1. sērija

Dvīņu mājā, kuras vienu pusi apdzīvo temperamentīgā gruzīna Zuraba Abuladzes ģimene, ievācas jauni iemītnieki - Krūmiņu ģimene. Izrādās, ka abu ģimeņu vecāsmātes Veronika un Emīlija kādreiz bijušas labākās draudzenes, bet šobrīd abu starpā valda vecs, 40 gadu laikā neatrisināts konflikts. Tiek sasista mašīna, skolas somā iebāzta žurka, autoservisā dzimst jauna mīlestība, bet jaunie kaimiņi Anete Abuladze un Lauris Krūmiņš nevar izlemt - mīlēties vai ķīvēties.

Komentāri (3)

Rust Cohle
kārtējo reizi arī es pārliecinos, ka LV nemāk rakstīt labus scenārijus seriāliem, kā arī aktieri nemāk tajos spēlēt. brīžiem pat neērti sajutos, ka viņiem jārunā tik nedabiski dialogi. un mazliet LV realitātes arī netraucētu, citādi šķiet, ka jebkurš var atļauties būt bezdarbnieks ar šiku māju un jaunu mašīnu.
Rinalds Einiks
Nešķita TIK traģiski, sākumā gan šķita Ārprāts! :D
bet... protams sākumā arī “Māja pie ezera” nevienam nepatika, bet pēc tam kļuva par diezgan interesantu seriālu. Protams šo īsti nevar salīdzināt ar “Māju pie ezera”, bet nu skatīsies un redzēs.
Sākums varēja būt labāks, tas tiesa!
Kārlis Dzjamko
Kartejais pierādijums ka latvieši nemāk veidot labus seriālus.Lābāk tad es skatos tos saucamos (tikai latviešiem, Krievijas propogandas kanālus)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Divi vienā». Seriāls. . 6.- 9. sērija

Divi vienā
Anotācija

«Divi vienā». Seriāls. . 3.- 5. sērija

Divi vienā

Divi vienā. 29. sērija

Divi vienā

Divi vienā 2. 42. sērija 1

Divi vienā

Divi vienā 2. 41. sērija

Divi vienā