32. sērija

Uldis ir nolēmis kardināli mainīt savu dzīvi. Anete viņa nodomus neatbalsta. Samanta ir laimīga par tēva atbraukšanu. Elvis atzīstas, ka Irīna ir viņa mūža mīlestība. Kristapam rodas aizdomas par Rūtas neuzticību. Anete ir nopietnas dilemmas priekšā un meklē mierinājumu pie tēva. Irīna dabū ciest no Elvja bijušās draudzenes Zandas dusmu lēkmes, bet kolēģi Irīnu aizstāv. No Anglijas atgriežas Anetes māsa Ieva, bet Anetes istabā viņu gaida nepatīkams pārsteigums.

33. sērija

Ieva uzskata, ka māsa viņu nodevusi. Anete paziņo visai ģimenei par savu saderināšanos ar Lauri. Zanda ierodas servisā pēc savas mašīnas un uzzina šokējošus jaunumus. Irīna iepazīstas ar Elvja paradumiem un bez pūlēm atrisina konfliktsituāciju. Lauris dodas ciemos pie Anetes ģimenes. Zurabs baidās no bankrota un izdomā viltīgu plānu, kā atgūt vērtīgu klientu. Uldis nespēj slēpt savas patiesās jūtas, un Ieva izdara secinājumus.

34. sērija

Astrīda priecājas, ka viņai parādījies jauns, interesants klients. Uldis pieņem nopietnu lēmumu attiecībā uz savu dzīvi un nākotni. Zurabs un Pēteris nakts vidū pārbiedē Emīliju. Bobijs dara visu, lai hokeja spēlē uzvarētu latviešu komanda. Anete sadusmojas uz Uldi par to, ka viņš vienpersoniski pieņēmis ļoti svarīgu lēmumu. Lauris izdomā, kā kompensēt Anetei trūkstošo romantiku. Emīlija nolemj savaldzināt Zurabu. Sofija ierauga lietas, ko viņai nevajadzētu redzēt.

35. sērija

Sofija paziņo, ka turpmāk dzīvos pie Oskara. Emīlija dodas uz servisu pie Zuraba un sagādā viņam pārsteigumu. Samanta organizē Dāvida satikšanos ar saviem vecākiem. Dāvids piedzīvo lielu stresu, bet pēc tam saņem vilinošu piedāvājumu. Pie Laura ierodas viņa bērnības draugs Normunds un pieprasa atdot parādu 100 000 eiro apmērā. Oskars noklausās konfidenciālu sarunu un izdomā, kā to izmantot savā labā.

36. sērija

Oskars uzstāda Laurim ļoti nepatīkamu ultimātu. Lauris mēģina panākt, lai Kristīne nelasot paraksta kādu svarīgu dokumentu. Uldis nopērk jaunu mašīnu un kopā ar ģimeni dodas izbraukumā. Lauris meklē iespējas aizņemties naudu. Emīlija paziņo Pēterim, ka gaida ciemos mīļāko. Uldis pieķer Dāvidu kutelīgā situācijā. Ieva ar aizdomām vēro Ulda un Anetes attiecības. Laura guļamistabā ielavās negaidīts viesis.