Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" – FK "Liepāja"

Latvijas futbola virslīgā vēsturisko pirmo uzvaru šodien izcīnīja Tukuma klubs, kas kompensācijas laika 3.minūtē ar 2:1 izrāva uzvaru pār BFC "Daugavpils", savukārt FK "Metta" ar 0:1 piekāpās FK "Jelgava".

Turnīra līdere «Riga FC» uzņēma «FK Liepāja» un jau 11.minūtē izvirzījās vadībā. Pēc stūra sitiena viesu soda laukumā visaugstāk uzlēca Herdi Prenga un ar galvu raidīja bumbu vārtos. 24.minūtē viņš ne bez veiksmes palīdzības realizēja 11 metru soda sitienu. Prenga uzsita virsū liepājnieku vārtsargam Oleksandram Ribkam, taču bumba starp zemi un vārtsarga padusi atrada ceļu vārtos un jau 2:0. Puslaika kompensācijas laikā Eduards Tīdenbergs ar precīzu sitienu vārtu kreisajā stūrī vienus vārtus atguva. Otrajā puslaikā vairāk uzbruka liepājnieki, taču izlīdzinājumu panākt nespēja. Līdz ar to «Riga FC» svinēja uzvaru ar 2:1 un sešas kārtas pirms turnīra beigām otrajā vietā esošo «RFS» komandu apsteidz par sešiem punktiem.