Pirmdiena, 4. oktobris

17. sērija

Ava nespēj apvaldīt ziņkāri par to, kāpēc Hanna nakti nav pavadījusi mājās. Betijai tikmēr ir pavisam citas raizes – aizkavējušās mēnešreizes –, par ko viņai pat neizdodas izrunāties ar Franku. Bet Ava seko līdzi vēl citam mīlasstāstam, vācot pierādījumus par Helēnas un Lūkasa romantiskajām attiecībām. Tikmēr klīnikā pēc kritiena no elektriskā skrejriteņa tiek nogādāta Juliāna Hartmane. Doktors Šterns viņai ar vīru paziņo gan sliktos jaunumus par lauztu atslēgas kaulu, gan labos – par Juliānas grūtniecību. Pēdējā ziņa gan rada nepatīkamas nesaskaņas laulāto starpā. Savukārt Betijas iespējamās grūtniecības jautājums paliek neatklāts, jo medmāsa piedzīvo asiņainu uzbrukumu.

Otrdiena, 5. oktobris

18. sērija

Karstuma vilnis pilsētā liek ciest gan klīnikas pacientiem, gan personālam. Doktore Helēna fon Arnštete aprūpē bezsamaņā atvesto pacienti Zaskiju Māleri. Kad ierodas viņas vīrs Filips, kas meklē savu dēlu, atklājas, ka mazulis šajā karstumā joprojām atrodas automašīnā. Sākas sacīkstes ar laiku, jo ik minūte var būt izšķiroša, lai glābtu bērna dzīvību. Attiecībā uz klīnikas personālu šķiet, ka tikai doktors Levandovskis šajos apstākļos jūtas komfortabli. Ava atklāj viņa noslēpumu – atvēsinošo vesti – un nolemj arī pati to izmantot, bet neprasmīgas lietošanas dēļ rodas tikai jaunas problēmas.

Trešdiena, 6. oktobris

19. sērija

Vai Betija izdzīvos? Kolēģi uzņemšanas nodaļā ir šokēti, bet dara visu, kas ir viņu spēkos, lai glābtu Betijas dzīvību. Franks un Hanna pārdzīvo visvairāk un pavada nakti pie Betijas gultas. Franks pārmet sev, ka izniekojis laiku strīdos. Tikmēr Ava cenšas no Lūkasa izdibināt patiesību, jo nespēj noticēt tam, ko redzējusi. Bet viņas izbrīns tikai aug, kad viņa atklāj nākamo sensāciju – slimnīcas galvenais ārsts un medmāsa. Slimnīcā ierodas fon Arnštetu vecāki. Helēnu tas pilnībā izsit no līdzsvara. Katarīnai ir aizdomas, ka vīram ir mīļākā, bet Klauss atklāj savam dēlam, ka ir smagi slims. 

Ceturtdiena, 7. oktobris

20. sērija

Helēna un Aleksanders netic mātes stāstam par tēva mīļāko. Klausam vajadzīga steidzama medicīniska palīdzība. Pūla un Lūkass palīdz Avai tikt galā ar bailēm no eksāmena. Franks rūpējas par savu mīļāko pacienti Betiju, kura sāk atveseļoties. Taču viņš spītīgi izvairās no tēmas par grūtniecību. Ava atklāj, ka slimnīcas apkopējai ir problēmas ar ožu. Galdniece Zanne atkal kļūst par Tobiasa pacienti, bet Frankam ir aizdomas, ka sieviete tikai vēlas būt tuvāk Tobiasam. 

Piektdiena, 8. oktobris

21. sērija

Betija beidzot ir atlabusi un atgriežas nodaļā. Drīz starp viņu un Franku atkal uzvirmo grūtniecības tēma. Abiem nākas pārbaudīt savas attiecības, kad viņu viedokļi šajā jautājumā krasi atšķiras. Ava pierunā Lūkasu palīdzēt viņai mācīties, tā dēļ viņš atsaka randiņu ar Helēnu, bet tas savukārt rada spriedzi starp ārsti un medbrāli. Uzņemšanas nodaļā ierodas Mis Liza ar spilgti dzeltenu sejas krāsu. Doktore fon Arnštete nojauš žultspūšļa iekaisumu un nozīmē operāciju. Pēdējā brīdī atklājas, ka Mis Liza nav teikusi visu patiesību. Nodaļā tiek ievesta arī kāda grūtniece, kurai zirga spēriena rezultātā ir sadragāta niere. Vīrs viņai bija aizliedzis strādāt ar zirgiem, tāpēc viņa melo, ka nokritusi pa kāpnēm. 

12+