• Otrdiena, 2020. gada 7. aprīlis
  • Vārda diena: Helmuts, Zina, Zinaīda
  • Rīgā +9.4°C, ZR vējš 4.5m/s, 768mm Hg, 68%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Vēzis un pateicības»

Aizliegtais paņēmiens

Pateicību sērga onkoloģijā. Summas no 300 līdz 500 eiro, un ārsti pieņem tās, pat nemulstot. Vai ārstiem tiešām ir tāds naudas bads? Publicējam onkologu ienākumu sarakstu. 

Komentāri (4)

Uldis Bērziņš
Stāsts / taisnošānās par to, ka jebkura operācija būs vienlīdz laba jebkuram neatkarīgi no ziedojuma, neiztur kritiku. Īsi un konkrēti - tiem kam nav naudas, jebkāda operācija tiek atcelta. Man vienmēr viss ir sanācis, Bet traki uz visu palatās ir bijis skatīties. Un es un bani tuvie tikai dēļ šīs sistēmas ir gājuši tālāk.
Elmārs Līnis
....un kā vel iztur kritiku. Pats pārdzīvoju divas operācijas, pirmo tikai atgrieza un redzot,ka palikšu uz galda pārtrauca, jo vēzis bija apņēmis asinsvadus. Otrā variantā vienā dienā nosprostoja artērijas un nākošā dienā operēja. Un tas viss bez kukuļošanas. Domāju,ka tā ārstu nomelnošana ir tīrs pasūtījuma darbs. Tieši tāpat kā nu nomelno tos, kas ierosināja par balsu vākšanu referendumam.
Didzis Sedlenieks
Vēl jau arī māsiņas un sanitāri, kuri bieži vien nepilda savus pienākumus līdz saņem naudu.
Ingems Flamingems
TV man neiet bet nupat dzirdej parŠō raidijum LR-1 «BrīvMikrūzī». Neminēš v.t.b tieš Jelgav vai kur, jo pierādijum ta nav, par Pateicībām kvīti neizraxt. Manam sievFūteram par prostatOperācij ārsc novaicā- cik jums penzij?, pats būdams godVīrs uzticās- bankizraxtu neprasa, un- nemēdzu atcerēties skaitļus, bet kaukāda daļa ≈½ puse vtml pienākas Pateicībā. Mans švāģers gan bi dusmīgs, sak- tā nedrīxt, raxtām klauzi! Paps- liecies mierā! Kas ir daļa penzijs pret spēju atkal iet kā frajeram- bez trubām?! Nav tak japārdod ne nams ne mazbērni verdzībā. Lai tiek, kā Kristus teic: “Paties- viņiem jau IR sava alga.” Aleluj!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Sejas maskas: kā ir patiesībā?»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens - «Koronas gūstā» 2

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Koronas gūstā» 3

Aizliegtais paņēmiens