Stand Up - Raimonds Gekišs, LTV sporta žurnālists

Pirmie uz ledus kāpa pašreizējie Stenlija kausa čempioni – Kolorādo “Avalanche”. Pēc treniņa kļuva zināms, ka “Avalanche” vārtu drošība uzticēta Aleksandram Georgijevam, kurš sešās spēlēs vidēji atvairījis 92% metienu. “Avalanche” ir viena no līgas labākajām aizsardzības komandām, kas noteikti neļaus izpausties “Blu Jackets” uzbrukumam, kurš šosezon ir viens no sliktākajiem visā līgā.

Elvis Merzļikins laukumā dosies trešo spēli pēc kārtas. Savukārt rītdien iespēju dodot mājinieku vārtsargam Jonasam Korpisalo. Merzļikina un visas komandas sniegums ir tālu no vēlama. Komanda norāda, ka izprot šī brīža situāciju un vainojams nav neviens individuāli. Atbildība jāuzņemas visiem kopā.

Intervija - Jakubs Vorāčeks, Kolumbusas “Blue Jackets” uzbrucējs

Mēs visi nerādām labāko sniegumu. Runa nav tikai par vārtsargiem. Īpaši jau neveicas uzbrucējiem, aizsargiem. Esam zaudējuši pēdējās trīs spēles pēc kārtas, bet kopumā jau kopš sezonas sākuma neesam labi spēlējuši. Mums ir jāmēģina kontrolēt spēles gaita. Jā, tas būs grūti. Īpaši jau pret Kolorādo, kas, manuprāt, ir līgas labākā komanda.” 

Pirmā no divām spēlēm Tamperē starp “Avalanche” un “Blue Jackets” sākusies astoņos vakarā.