• Pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs
  • Vārda diena: Anrijs, Arkādijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Dzeguze» 43. - 46. sērija

Dzeguze

Pirmdiena, 4. decembris

43. sērija

Štefana operācija norit veiksmīgi. Cirils atzīstas Darinai, ka neko nejēdz no matemātikas. Kornels ar šantāžas palīdzību piespiež Klāru palikt. Marko pasaka Anitai, ka mācīsies matemātiku tikai pie Cirila. Vasils izsaka Jablonskiem piedāvājumu kopīgam biznesam. Taņa atzīstas Lenkai, ka nespēj nedomāt par Juraju. 

Otrdiena, 5. decembris

44. sērija

Maruška nevēlas paplašināt biznesu tik ļoti, lai būtu jāaizņemas. Klāras māte izstāsta par seno notikumu, kas ļauj Kornelam viņas šantažēt. Taņai ir aizdomas, ka Jurajs un Štefans nestāsta viņai patiesību. Marko izstāsta Cirilam, kāpēc nespēj pamācīties. Maruška gandrīz pieķer Lenku un Marcelu. Jozefs dodas pie Vasila viens. 

Trešdiena, 6. decembris

45. sērija

Klāra ierodas pie Miloša. Maruška pārmet Jozefam vienatnē pieņemto lēmumu. Ervins atzīstas Taņai, ka joprojām mīl viņu. Vasils liek Kornelam pārliecināt Marušku riskēt. Cirils izsaka Marko piedāvājumu. Jozefs uzzina, ka Marcels pārgulējis ar Lenku. Kornels ierodas mājās, bet Klāras tur nav. 


Ceturtdiena, 7. decembris

46. sērija

Taņa lūdz Jurajam izstāstīt viņai patiesību. Marcels tik skaisti atzīstas Lenkai mīlestībā, ka viņa jūtām notic arī Jozefs un Maruška. Ervins lūdz Jurajam nekacināt Taņu. Kornels liek Klārai uzvesties kā mīlošai sievai. Štefans pasaka Taņai, ka Jurajs aizbraucis uz Ameriku. Marko un Cirils lieliski saprotas. 

 


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Dzeguze

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 55. - 58. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 51. - 53. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 47. - 50. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 39. - 42. sērija

Dzeguze