18. sērija

Oskars un Anete uzzina, ka Sofiju pie skolas uzrunājis svešs onkulis un devis konfektes. Niks pārdzīvo par pazaudēto sunīti un negaidīti ierauga to Pētera mājā. Emīlija dusmojas par sava vīra mahinācijām. Veronika negaidīti saņem ielūgumus uz operu. Ralfs atved Aneti mājās, un Anete viņu uzaicina uz glāzi vīna. Niks saprot, ka Pēteris viņu piekrāpis. Šantāžists nozog Zurabam atslēgas un slepus ielavās Abuladzes mājā.

19. sērija

Policija noķer cilvēku, kas ir vainīgs Ulda nāvē. Lauris apsveic Aneti ar to, ka lieta atrisināta. Rūta kļūst greizsirdīga. Samanta uztraucas par Ralfa veselību. Laurim rodas aizdomas, ka Anetei ir attiecības ar Ralfu, un viņš dodas uz Ralfa studiju. Ralfs uzaicina Aneti doties romantiskā izbraukumā. Irīna dodas uz pirmo randiņu ar cilvēku, kas satikts iepazīšanās portālā. Anete spiesta ārpus darba laika doties uz redakciju, un tur viņu gaida nepatīkams pārsteigums.

20. sērija

Rūta nolemj pārvākties pie Laura un ierodas dvīņu mājā. Anete mēģina sazvanīt Ievu, kas ārstējas Londonas psihiatriskajā klīnikā. Niks atbrauc pie Pētera, lai atgūtu izkrāpto naudu. Emīlija ierodas no patversmes un piedāvā Nikam uzreiz trīs sunīšus. Anete izglābj cilvēka dzīvību. Diāna nolemj izmantot slepeno kameru, lai izspiegotu Ralfu. Anete uzzina, kas viņu terorizējis kopš Ulda slepkavības, un tas nav policijas aizturētais šantāžists.