Latvijas vīriešu handbola Virslīga "ASK Zemessardze/LSPA" - "Tenax Dobele"

Latvijas vīriešu handbola Virslīgā ar nepacietību tika gaidīts abu līderkomandu – ASK Zemessardze/LSPA un Tenax Dobele duelis. Diemžēl no saistošas cīņas nekas nesanāca. ASK rindās pietrūka divu pamatsastāvu spēlētāju. Iespējams, ka šis faktors, vai kas cits, bet cīņa uzreiz sākās ar pamatīgu dobelnieku izrāvienu. Katrs mājinieku neveiksmīgais uzbrukums beidzās ar bumbas nonākšanu viņu vārtos. Tenax ātri ieguva 10 vārtu pārsvaru, un jau varēja brīvi variēt ar sastāvu, pie teikšanas laižot arī rezervistus. Puslaiks beidzās 25-10 viesu labā. Pēc pārtraukuma nekas nemainījās un otrā puslaika vidū Tenax jau +20. Beigās likumsakarīga Dobeles uzvara ar 43-22. Uzvarētājiem 11 vārtus guva Nils Kreicbergs, bet 7 Ričards Juzups.

Intervija - Ričards Juzups, “Tenax Dobele” handbolists

Pateicoties uzvarai Tenax Dobele palielināja pārsvaru pār ASK Zemessardze LSPA handbolistiem līdz 6 punktiem, un nostiprinājās tabula vadībā.