29. sērija.

Policists Bergmanis ļaunprātīgi izmanto savu dienesta stāvokli. Irīna izbauda savas jaunās attiecības ar Mareku. Anete nolemj izstāstīt Ralfam patiesību par DNS testu. Ralfs ir satriekts par uzzināto. Veronika domā, ka Anete un Samanta slēpj kaut ko nopietnu, bet Zurabs ir nelabojams optimists. Mareks izmanto pazīšanos ar Irīnu, lai noskatītu sev jaunus upurus. Oskars negaidīti ierauga zagļus un iesaistās nevienlīdzīgā cīņā. 

30. sērija.

Samanta no rīta atgriežas mājās un pārbīstas no tā, ko ierauga. Veronika un Zurabs neatceras, kas iepriekšējā vakarā noticis. Oskars un Anete uztraucas par Sofijas veselību. Dvīņu māju ciematā ierodas policija. Oskars mēģina aprakstīt noziedznieku izskatu, tomēr aizmirst būtisku detaļu. Pēterim rodas oriģināla ideja, kā pasargāt savu ģimeni no zagļiem. Oskars atrod lietisko pierādījumu un saprot, kas ir zaglis. 

31. sērija.

Dvīņu mājā valda bezmiegs. Anete un Ralfs pārdzīvo par DNS testa rezultātiem un nespēj ne gulēt, ne strādāt. Veronika uzskata, ka nozagtie laulības gredzeni ir slikta zīme viņas laulībai ar Zurabu. Pēteris baidās, ka viņu māja tiks apzagta nākamā. Zagļi nolemj ielauzties Zuraba autoservisā, bet nenojauš, ka Dāvids šajā naktī strādā. Irīna ignorē Oskara brīdinājumu, ka viņas jaunais draugs ir zaglis. Tiek plānota jauna zādzība.