• Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
  • Vārda diena: Marta, Dita, Dite
  • Rīgā skaidrs, +22 °C, A vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 5. aprīlis. Fināls

V.I.P.

Lieldienu brīvdienu izskaņā laiks pieslēgties erudīcijai un atjaunot attapību ar veiksmes, intuīcijas un prāta palīdzību. Finālspēles spriedzi izbaudīs ģimenes komanda ar tēti Aigaru Nagli kapteiņa postenī un trīs draugu komanda, kurus vieno erudīcija ar kapteini Guntaru Vičmani.

Aigars Naglis – komandas kapteinis. Patīk autosports un erudīcijas spēles. Mēdz apmeklēt rallijus klātienē. Meitas domā, ka viņš ir smieklīgs un zina visu.

Lauma Nagle – kapteiņa vecākā meita. Ikdienā jurista palīdze. Interesējas par vēsturi un tiesību zinātni. Domā, ka viņai vienmēr ir taisnība un to, ka zina visu labāk par tēti. Garšo paēst un laba mūzika.

Anna Nagle – kapteiņa jaunākā meita. Mācās Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 12. klasē. Vienmēr ir kaut kas to teikt, neklusēs arī tad, ja nav ko teikt. Eksperts mūsdienu popkultūras jautājumos, bet māk arī uz ukuleles nospēlēt «Smoke On The Water» galveno motīvu.


Guntars Vičmanis – komandas kapteinis, darba vieta saistīta ar starptautisku vidi. Ar komandas biedriem pazīstams, piedaloties erudītu cīņās. Vaļasprieki – ceļošana un dziedāšana korī. Tipisks dīvāna eksperts, kuram šķiet, ka ir guvis pietiekami daudz informācijas par šo un to, lai pietiktu nekaunības pretendēt uz dalību V.I.P.

Jānis Smirnovs – Studējis RTU programmu «Transportbūve» un strādā nozarē. Ja jāizvēlas runāt vai klusēt, tad biežāk izvēlēsies otro. Patīk fiziskas aktivitātes brīvā dabā. Iespēju robežās izmanto izdevību piedalīties erudīcijas pasākumos. Tā ir iespēja uzzināt ko jaunu un labi pavadīt laiku, ko sagaida arī no dalības V.I.P.

Ainārs Rutkēvičs – Radio SWH ziņu redaktors, tātad darbs – runāt. Vaļasprieki – sports, ceļošana, kopā būšana un sarunas ar draugiem, un, protams, tautas dejas. Erudīcijas spēles – laba iespēja pārbaudīt zināšanas, sadarbību un reizēm arī veiksmi.

Komentāri (2)

Gita Morris Vāgenheima
Jā, uz jautājumu par vienīgo autonomo apgabalu Krievijas Tālajos Austrumos, es būtu gājusi uz visu banku ar atbildi "Birobidžāna." Labi, ka atrados savā istabiņā uz dīvāna nevis otrās komandas sastāvā, jo Birobidžāna, izrādās, ir Ebreju Autonomā apgabala [область] galvaspilsēta, citādi komanda pazaudētu visus 150 Eiro... Ai, bet komanda pazaudēja visus 150 Eiro tikuntā, jo nosauca "Čukču Autonomo apgabalu," (kas, starp mums runājot, patiesībā saucas Čukotkas Autonomais Apvidus [о́круг]). Paldies par iespēju atsvaidzināt pirms pusgadsimta apgūtas ģeogrāfijas zināšanas!
Ivars Mauriņš
Aigars Naglis - ziķeris!!! Patika viņa jautājums par Krievijas Tālajiem Austrumiem...
Spēlei kopumā ne vainas, interesanta.
Joksts arī labojies - neteica OK un neslavēja pirmo numuru...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls 1

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls 1

V.I.P.

V.I.P. 21. jūnijs. Pirmais pusfināls 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls

V.I.P.