• Trešdiena, 2019. gada 20. marts
  • Vārda diena: Made, Irbe
  • Rīgā +0.5°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

Latvijas delegācijas Eirovīzijā dienasgrāmata Nr.3.

Eirovīzija

Ukrainas galvaspilsētā Kijevā rosība saistībā ar «Eirovīzijas» dziesmu konkursu ar katru dienu  kļūst intensīvāka. Beidzamajās dienās arī  Latvijas delegācijas grafiks sāk pildīties ar aizvien vairāk aktivitātēm. Šajās dienās grupa «Triānas parks» kopā ar Ukrainas pārstāvjiem -  grupu «O.Torvald» un Gruzijas izpildītāju Tamāru Gačečiladzi  piedalījās autogrāfu sesijā.

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Latvijas delegācija saņēma apsveikumus no mūsu kaimiņu – Lietuvas pārstāvjiem un kopīgi nolika ziedus 2014. gadā Eiromaidenā kritušo piemiņas vietā Neatkarības laukumā («Maidan Nezalezhnosti»).

5.maijā  «Triānas parks» aizvadīja savu otro mēģinājumu, demonstrējot  arī savus skatuves tērpus, kuros viņi uzstāsies «Eirovīzijas» pusfinālā 9.maijā. Mēģinajums aizritēja veiksmīgi un tā laikā jau bija veikti uzlabojumi no pirmā mēģinājuma.

Tradicionāli Eirovīzijas laikā norisinās dažādu valstu  ballītes un pieņemšanas un kā pirmā, uz kuru Latvijas delegācija ir aicināta, ir Moldovas organizētā un notiks šovakar.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Eirovīzijas formula

Eirovīzija

Eirovīzijas formula

Eirovīzija

Laura Rizzotto bauda atpūtas dienu Cascais

Eirovīzija

Laura Rizzotto sniedz interviju un dzied... tuktukā!

Eirovīzija