• Otrdiena, 2018. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā -8.9°C, R vējš 4.9m/s, 750mm Hg, 66%
LSM Bērnistaba

Latvijas delegācijas Eirovīzijā dienasgrāmata Nr.3.

Eirovīzija

Ukrainas galvaspilsētā Kijevā rosība saistībā ar «Eirovīzijas» dziesmu konkursu ar katru dienu  kļūst intensīvāka. Beidzamajās dienās arī  Latvijas delegācijas grafiks sāk pildīties ar aizvien vairāk aktivitātēm. Šajās dienās grupa «Triānas parks» kopā ar Ukrainas pārstāvjiem -  grupu «O.Torvald» un Gruzijas izpildītāju Tamāru Gačečiladzi  piedalījās autogrāfu sesijā.

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Latvijas delegācija saņēma apsveikumus no mūsu kaimiņu – Lietuvas pārstāvjiem un kopīgi nolika ziedus 2014. gadā Eiromaidenā kritušo piemiņas vietā Neatkarības laukumā («Maidan Nezalezhnosti»).

5.maijā  «Triānas parks» aizvadīja savu otro mēģinājumu, demonstrējot  arī savus skatuves tērpus, kuros viņi uzstāsies «Eirovīzijas» pusfinālā 9.maijā. Mēģinajums aizritēja veiksmīgi un tā laikā jau bija veikti uzlabojumi no pirmā mēģinājuma.

Tradicionāli Eirovīzijas laikā norisinās dažādu valstu  ballītes un pieņemšanas un kā pirmā, uz kuru Latvijas delegācija ir aicināta, ir Moldovas organizētā un notiks šovakar.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Triana Park atgriezušies Latvijā!

Eirovīzija

Latvija - turam īkšķus!

Eirovīzija
Anotācija

TIEŠRAIDE! «Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss» fināls

Eirovīzija

Latvijas delegācijas Eirovīzijā dienasgrāmata Nr.6.

Eirovīzija