Pirmdiena, 5. jūlijs

5. sērija

Kārlis un Liesma ir atraduši kopīgu valodu un dzīvo normālu kopdzīvi. Lūcija necieš Liesmas dēlu Andreju. Nate izglābj Andreju no iekrišanas upē; Liesma pārmet Natei, ka viņa gribējusi nogalināt viņas dēlu. Mežā Jēcis un Ēriks strīdas, Ēriku gandrīz nosit krītošs koks. Natei rodas ideja par savas maizes cepšanu un bodes atvēršanu. Pēterim iekož čūska, Marija viņu glābj. Vizma izvairās no Miķeļa uzmanības apliecinājumiem un ilgojas pēc kārtējās nejaušās tikšanās ar Arvīdu. Marija pavedina Ēriku.

Otrdiena, 6. jūlijs

6. sērija

Nate strīdas ar Ēriku, Marija ir gatava ieņemt Nates vietu blakus Ērikam. Liesmu sāpina Kārļa attieksme pret Andreju. Lūcija kūda Kārli pret Ēriku. Miķelim rodas doma uzrakstīt Vizmai vēstuli. Ēriks uzzina, ka Nate ir stāvoklī, viņam rodas vēlme aizbēgt no Nates. Lūcija vēlas, lai Ēriks nospēlē savus īpašumus kārtīs. Vizma uzzina, ka Arvīds ir Miķeļa brālis. Nate pieķer Mariju un Ēriku nepārprotamā situācijā.

Trešdiena, 7. jūlijs

7. sērija

Ēriks grib izskaidroties ar Nati par Mariju. Nate meklē glābiņu pie Ķieķa tēva. Jēcis ir gatavs Nati ņemt par sievu ar visu gaidāmo Ērika bērnu. Ēriks lūdz Natei piedošanu un bildina viņu. Nate un Ēriks apprecas. Vizma pasaka Miķelim, ka mīl citu. Liesma lūdz Kārli atriebties Ērikam. Vizma izvairās un bēg no Miķeļa. Ķieķa tēvs slimo. Natei mežā sākas dzemdības, Liesma to ierauga. Nate lūdz Liesmu palīdzēt, neļaut nomirt viņai un viņas bērniņam.

Ceturtdiena, 8. jūlijs

137. sērija

Liesma palīdz Natei dzemdībās, kā arī pasauc palīgā Ēriku. Nate un Ēriks baidās, ka bērns var nomirt. Marija iekārtojas dzīvot «Smēdenēs» pie Ķieķa tēva. Ēriks turpina spēlēt kārtis, paspēlē laulību gredzenu. Marija cenšas pavedināt Jēci, bet Jēcis viņas koķetērijai nepievērš uzmanību. Nati nogurdina meitiņas Pārslas sliktā veselība. Pēteris kopā ar Ķieķa tēvu un Jēci nosvin Marijas dzimšanas dienu. Natei, Kārlim un Lūcijai šķiet, ka viņi pieķēruši Ēriku un Liesmu laulības pārkāpšanā.