Sezonu VIP noslēgs ar spraigu finālspēli. Uģis Joksts studijā aicinās Tukuma Raiņa ģimnāzijas komandu ar kapteini Tomu Akmeni un ķīmiķes Martas Lapiņas komandu. Jautājumu lokā: BMX, Atis Kronvalds, Vilis Plūdons, Džeina Fonda, Ludvigs van Bēthovens. Spēles izskaņā Uģis Joksts vēlēs veiksmīgu vasaru un aicinās visus erudītus pieslēgties spēlei augusta otrajā pusē, kad iesāksies VIP rudens sezona!


Marta Lapiņa – komandas kapteine. Ikdienā sastopama analītiskās ķīmijas laboratorijā, kur cenšas lietderīgi izmantot iegūto inženierzinātņu grādu. Brīvajā laikā meklē lietas un apmeklē vietas slēpņošanas, rogaininga vai telpu orientēšanās ietvaros, kā arī dažādos veidos paplašina zināšanu loku, lai labāk veiktos viktorīnās.

Paulīna Latsone ikdienā darbojas jaunatnes jomā un ir aktīva skautu un gaidu kustības dalībniece jau 20 gadus. Komandas kapteines draudzene akadēmiskajā vienībā «Latviete» un Ivara kursa biedrene. Paulīnai patīk dažādi izaicinājumi, kas viņu pilnveido – gan akadēmiski, gan profesionāli, gan sportiski.

Ivars Dimdiņš – vēsturnieks, šobrīd darbojas pie Carnikavas novada vēstures lappušu šķetināšanas. Mīl spēlēt futbolu, ceļot un krāt suvenīrpildspalvas. Brīvais laiks paiet akadēmisko organizāciju vidē, pilsoniskajās organizācijās un Zemessardzē. Gandarīts, ja izdodas brīvdienu rītos nesteidzīgi noskatīties kādu aizraujošu filmu.


Toms Akmens – komandas kapteinis. Lepns liepājnieks, kurš nu ir Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas, matemātikas un inženierzinību skolotājs, programmas «Iespējamā misija» dalībnieks. Ir dažādu erudīcijas konkursu cienītājs un pats uzskata, ka lielākais Eirovīzijas pazinējs valstī.

Una Gaile – kapteiņa kolēģe. Radoša un dzīvespriecīga kurzemniece. Pedagoģe ceturtajā paaudzē – kulturoloģijas, kā arī dizaina un tehnoloģiju skolotāja. Patīk darbs ar jauniešiem, neskatoties uz izaicinājumiem, ko tas katru dienu piespēlē. Aizrautīga ceļotāja, mākslas un kultūras baudītāja. Ģimenes tradīcija – svētdienās apceļot kādu Latvijas stūrīti.

Dārta Belcāne – kapteiņa kolēģe, kas skolā palīdz jauniešiem apgūt ekonomiku. Cilvēks ar labām komunikācijas spējām, par ko liecina maģistra grāds projekta vadībā. Sapņotāja. Skatās seriālus un lasa kriminālromānus. Komandas kapteinis atzinīgi novērtē , ka Dārta ir auto īpašniece un dzīvo kapteiņa tuvumā.