Pirmdiena, 5. septembris

4. sērija

Mārtins Grūbers veic pārbaudi Luīzei Šturmai, un viņa aizdomas apstiprinās – jaunā sieviete ir pārmantojusi no savas mātes Hantingtona slimību, turklāt vēl atklājas, ka Luīze gaida bērnu. Luīze vēlas izbeigt grūtniecību, jo baidās, ka bērns mantos slimību. Viņas draugs Jans cenšas meiteni atrunāt, un abi dodas uz pansionātu, lai iepazītos ar sievieti, kuru piemeklējis līdzīgs liktenis. Pēc pansionāta apmeklējuma arī Janu sāk mākt šaubas. Dakteris Grūbers nevar meitenei palīdzēt izlemt, jo pašam jātiek galā ar nepatīkamu ziņu par Annes veselību.

Otrdiena, 6. septembris

5. sērija

Pa ceļam uz praksi dakteris Grūbers nejauši notriec piedzērušos mehāniķi Holgeru Brandšteteru. Holgers atsakās no palīdzības un dodas prom, bet Mārtins neatlaižas un uzmeklē Holgeru viņa darbnīcā, kuras iekārtojums rada dakterim pamatotas aizdomas par nopietnāku saslimšanu nekā alkoholisms. No Holgera sievas Mirjamas Mārtins uzzina, ka pāris ilgāku laiku dzīvo šķirti, jo Holgers cieš no agresijas lēkmēm. Arī Mārtina privātajā dzīvē notikušas lielas pārmaiņas – bijusī draudzene Franciska paziņo, ka gaida viņa bērnu.

Trešdiena, 7. septembris

6. sērija

Pēc ziņas par Franciskas grūtniecību Mārtins Grūbers meklē piemērotu brīdi, lai izstāstītu Annei jaunumus. Anne ir nolēmusi samierināties ar likteni un dodas uz bāriņtiesu, lai uzzinātu par adopcijas iespējām. Tikmēr Hanss un Linna ir uzsākuši bīstamu spēli. Veicot Holgera Brandštetera asins analīzes, Mārtins atklāj smadzeņu saslimšanu, kas nav saistīta ar alkoholismu. Holgera sieva izstāsta, ka agrāk viņas vīrs kaislīgi aizrāvies ar boksu. Dakteris Grūbers kopā ar Aleksandru Kānveileru panāk pacienta smadzeņu biopsiju un uzlabo viņa veselības stāvokli.

Ceturtdiena, 8. septembris

7. sērija

Mārtinu Grūberu izsauc uz negadījuma vietu, kur ugunsdzēsēji glābj pasažierus no autobusa, kas iegāzies aizā. Brigādes vadītājs Andreass Klozers drosmīgi ielec autobusā un savaino kāju. Dakteris Grūbers aizved Klozeru uz slimnīcu, bet vīrietis atsakās no ārstēšanas un dodas mājās. Tur viņu gaida draudzene Nikola Nādelere, kura liek viņam atgriezties slimnīcā, jo Andreasu jau kādu laiku moka sāpes vēderā. Mārtinam ir aizdomas, ka aiz tā slēpjas kas vairāk. Mārtins aizvien nespēj saņemties un pateikt Annei par gaidāmo bērnu. Anne tikmēr ir aizņemta ar gatavošanos abu kāzām.

Piektdiena, 9. septembris

8. sērija

Tā kā Franciska uzstāj uz Mārtina līdzdalību rūpēs par gaidāmo mazuli, viņam kļūst aizvien grūtāk noslēpt savas aizņemtības iemeslus, līdz Līzbetes neuzmanības dēļ Anne atklāj, ko Mārtins apmeklē Minhenes slimnīcā. Nikola Nādlere izstāsta dakterim Grūberam, ka viņa ar Klozeru ir izbijuši alkoholiķi un cenšas atbrīvoties no atkarības. Pēc Klozera izmeklēšanas atklājas, ka viņam ir akūta nieru saslimšana. Klozers atsakās ārstēties, jo baidās zaudēt darbu ugunsdzēsēju komandā.

12+