Pirmdiena, 5. septembris

4. sērija

Toronto notiek brāļu Hudini uzstāšanās, kuras laikā blakus esošajā bankā tiek pastrādāta pārdroša laupīšana. Liecinieks norāda, ka to izdarīja viens no brāļiem – Harijs Hudini. Arī Brekenrīds par to ir pārliecināts. Taču izrādās, ka iluzionistu asistente Rūbija ir dakteres Ogdenas jaunākā māsa, kura, būdama reportiere, allaž pamatīgi iepazīst tos, par kuriem vēlas rakstīt.

Otrdiena, 6. septembris

5. sērija

Kādā Toronto bordelī pa logu iemet degbumbu. Bet, kad visi ir izskrējuši ārā, atklājas, ka viena no meitenēm ir nogalināta. Nama saimniece Etija Vestone paziņo, ka runās tikai ar Mērdoku. Izrādās, viņi ir seni paziņas. Diemžēl situāciju sarežģī tas, ka bordeļa klientu vidū ir pilsētas ietekmīgākie vīri, bet izmeklēšanu vēlas uzraudzīt arī atturības biedrības pārstāvji.

Trešdiena, 7. septembris

6. sērija

Ir atrasts Lilijas Danas līķis bez drēbēm, taču uz rokas ir atstāta dārga zelta rokassprādze. Viss liecina, ka pirms nāves viņa ir zaudējusi daudz asiņu. Turklāt pēdējā dzīves dienā Lilija grasījusies iet pie ārsta Teša, dakteres Ogdenas drauga un studiju biedra. Daktere Ogdena atklāj Mērdokam kādu noslēpumu, kas pilnībā maina viņu attiecības.

Ceturtdiena, 8. septembris

7. sērija

Universitātes pilsētiņā nošauj profesoru Benetu, kurš tur bija ieradies pirms dažiem mēnešiem, lai kļūtu par fakultātes vadītāju, apejot vietējos kolēģus. Divi no viņa studentiem, Džeimss Giliss un Roberts Perijs, aktīvi iesaistās izmeklēšanā. Krebtrijs atklāj Mērdokam, ka zīdaiņa vecumā ticis pamests un nu vēlas atrast savu īsto māti, tāpēc ievieto avīzē sludinājumu.

Piektdiena, 9. septembris

8. sērija

Mazais Elvins ierodas policijā, lai ziņotu par šaušanu pie upes un milzu bruņinieku sudraba bruņās. Uz ielas neparastā veidā tiek nogalināts matemātikas profesors Dolomors. Tā kā turpat grozās aģents Terenss Maierss, ir skaidrs, ka notikušais varētu būt saistīts ar valsts drošību. Izmeklēšanas gaitā Mērdoks satuvinās ar Elvina māti Īnidu.

12+