Pirmdiena, 5. septembris

3649. sērija

Maija pateicas Floriānam par palīdzību Ērika atmaskošanā. Hanness kļūst pat liecinieku abu sarunai un nojauš, ka viņus vieno kas vairāk. Verners, Hildegarde un Andrē pieliek visas pūles, lai Ilonas Grešeles uzturēšanās viesnīcā būtu patīkama. Ilona liek Verneram saprast, ka apzinās savu nozīmīgumu, un izsaka viņam aizdomīgu piedāvājumu. Mihaelam šķiet, ka Rozālija vēlas atgūt veco darbu bārā, un viņš kopā ar Robertu izstrādā plānu, kā likt Rozālijai atgriezties viesnīcā.

Otrdiena, 6. septembris

3650. sērija

Ariāna iemaksā drošības naudu par Ēriku, un viņš atgriežas “Firstenhofā” ar kājas aproci, kas neļauj viņam pamest Bihlheimu. Ēriks cenšas izdibināt no Floriāna, kurš viņam sniedza informāciju, bet Floriāns klusē, līdz Ēriks kļūst par liecinieku kādai sarunai. Hanness sāk kalt plānu bildināt Maiju. Verners pamana, ka Hildegarde jūtas vientuļa Alfonsa prombūtnes laikā, un piedāvā viņai sarīkot filmu vakaru. Ariāna sabojā abiem pasākumu. Izrādās, ka Ilona Grešele ir prasta šantāžiste, kura grib izspiest naudu par “Firstenhofas” uzņemšanu 500 labāko viesnīcu sarakstā. Roberts ir pret kukuļa došanu un nolemj izpētīt Grešeles pagātni.

Trešdiena, 7. septembris

3651. sērija

Hildegarde raizējas par Alfonsu, jo viņš kavējas ar atgriešanos no Itālijas un vairs neatbild uz zvaniem. Vēlāk Hildegarde saņem zvanu no Itālijas policijas. Ēriks ir šokā par Ariānas nodevību un izšķiras no viņas. Ērikam liek izvākties no “Firstenhofas” numura. Viņš meklē patvērumu pie brāļa. Lai nebūtu jāsatiek Selīna un Ēriks, Kornēlijs nolemj pārcelties uz Angliju. Ar smagu sirdi Maija atvadās no tēva, tomēr apzinās, ka tas ir pareizs lēmums. Rozālija nolemj piedalīties dārgā seminārā, lai iegūtu apdrošināšanas mākleres sertifikātu. Mihaels šaubās par semināra rīkotāju godaprātu.

Ceturtdiena, 8. septembris

3652. sērija

Hanness nolemj sarīkot Maijai skaistu bildinājumu ar pārgājienu kalnos. Kad abi dodas garām alai, ko Hanness bieži apmeklējis, Maija nolemj doties iekšā un izpētīt alas dzīles, taču tad pēkšņi Bihlheimu satricina negaidīta zemestrīce. Hildegarde jūtas atvieglota, ka Alfonss ir atgriezies no Itālijas sveiks un vesels, vienīgi no iemīļotā motocikla Alfonsam nāksies atteikties, jo tas ir sasists avārijā un palicis Itālijā. Ariānai izdodas Argentīnā sameklēt Kornēlija bijušo sekretāri un arī izkrāptos miljonus. Ariāna nodod šo informāciju Ērikam. Rozālija pierunā arī Andrē piedalīties apdrošinātāju seminārā, bet tad Andrē un Rozālija kļūst par konkurentiem – viņi nevar sadalīt apdrošināšanu pārdošanas reģionu.

7+