Pirmdiena, 5. septembris

77. sērija

Diānai ir grūti samierināties ar to, ka Salvadors viņu neatceras, tomēr viņa nolemj klausīt Kristovala ieteikumam un nestāsta Salvadoram par viņu kopīgo pagātni. Uzzinot, ka Petra ir atsaukusi kāzas ar Migelu, Selija apsver iespēju atzīties viņai savās jūtās. 

Otrdiena, 6. septembris

78. sērija

Pēc publikācijas avīzē Silvas uzzina, ka Fransiska ir Skaistā Margarita, kas uzstājas kafejnīcā. Visas ir šokētas, bet sevišķi satriekta jūtas Blanka, kura nespēj māsai piedot skandālu. Fabrika atrodas bankrota priekšā, un māsas Silvas meklē kādu risinājumu, lai fabrika nebūtu jāpārdod. Adela izstāsta Mauro, ka viņas ģimene ir izputējusi un ka viņa nevarēs palīdzēt kopīgās mājas iegādē. 

Trešdiena, 7. septembris

79. sērija

Par spīti māsu aizliegumam, Fransiska tomēr grib arī turpmāk uzstāties kafejnīcā. Kristovals lūdz Marinai spert nākamo soli un iepazīstina viņu ar savu māti. Tikmēr Karlitoss atzīstas Elisai, ka nav drošs par savām jūtām pret Sofiju. Pie Mersedesas ciemos ierodas viņas brālēns Raimundo. 

Ceturtdiena, 8. septembris

80. sērija

Blanka jūtas greizsirdīga, redzot, cik labi Marina iekļaujas Lojgorri ģimenē, un mēģina nezaudēt Kristovala simpātijas. Fransiska atgriežas “Ambigū” un savas uzstāšanās laikā sagādā publikai pārsteigumu, noraujot masku un atklājot savu seju. Donja Rosalija kavējas atmiņās par savu meitu Karmelu, kuru atdevusi audzināšanai citiem.

Piektdiena, 9. septembris

81. sērija

Pēc Fransiskas drosmīgās rīcības kafejnīcā Rodolfo lūdz Blankai kaut ko darīt lietas labā, lai par viņas māsu netenkotu visa pilsēta. Pēc ilgām pārdomām Adela nolemj samaksāt sava līgavaiņa Mauro parādus. Lai nebūtu jālūdz māsu palīdzība, Adela pārdod visu, kas viņai pieder. 

12+