Latvijas hokeja Virslīga "Dinamo Riga" - HK "Zemgale/LLU"

Visā spēles gaitā bija manāms jelgavnieku pārākums. Tas nebija graujošs, tomēr Dinamo Rīga vārtsargam Kārlim Zakrevskim darba bija krietni vairāk nekā Ērikam Vītolam otrā laukuma pusē. Pirmajā periodā Zemgale neizmantoja 4 labas vārtu gūšanas iespējas. Arī pēc pārtraukuma aina atkārtojas. Līdz beidzot Artūram Karašam vairākumā izdevās vadībā izvirzīt viesus. 1-0 jelgavnieki vadībā. Ļoti būtiska epizode notika trešās trešdaļas sākumā, kad, esot vairākumā, kļūdījās Dinamo aizsargs Georgijs Pujacs un Rainers Dārziņš, to izmantoja, panākot jau 2-0. Turpinājumā mājinieki sāka pagurt un zemgaliešu pārsvars tikai pieauga. To visu apliecināja Roberts Petrovičs, kurš izgājienu noslēdza ar metienu vārtu augšējā stūrī. Spēle tā arī noslēdzās 3-0 jelgavnieku labā.

Intervija - Ēriks Vītols, HK “Zemgale/LLU” vārtsargs

Pēc panākuma Zemgales hokejisti joprojām ir trešie, bet no Dinamo atpaliek tikai par 3 punktiem. Turklāt jelgavniekiem ir 3 spēles rezervē.