• Svētdiena, 2020. gada 1. novembris
  • Vārda diena: Ikars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ķepa uz maka»

Aizliegtais paņēmiens

Suņu biznesa melnās aizkulises - cauri likumi, nemaksāti nodokļi, ciltsrakstu safabricēšana un apkrāpti klienti. Operācija «Ķepa uz maka» un eksperiments, kā patversmes suns Bandžo no parasta kucēna vienā brīdī kļuva par dižciltīgu. 

Komentāri (11)

Sergey Spitsyn
Уважаемые авторы данного "проекта"!
Для меня, членов моей семьи и близких мне друзей, стало шоком увиденное в вашей программе Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ķepa uz maka» от 5 декабря.
Ваша сотрудница, с номером телефона 28354485, обманным путём проникла в нашу квартиру, произвела незаконную съемку скрытой камерой. А затем был сделан монтаж из снятого и получилось, то что моя жена - содержательница подпольного притона по разведению лже щенков породы Джека Расселла, всё делает незаконно, ведёт подпольный бизнес, без уплаты каких либо налогов!
А то, что наша собака - чемпионка Латвии, чемпионка 2016 года. Что на этих щенков мы пошли по настоянию Латвийского кинологического клуба! Что это первый и теперь уже единственный помёт! Что все документы, прививки, чипы, регистрации, вакцинации,осмотры производились у лицензированных специалистов и государственной ветеринарной службе! Что супруга имеет высшее биологическое образование. И в конце концов - что мы вложили в этих щенков, сто
Sergey Spitsyn
И в конце концов - что мы вложили в этих щенков, столько труда, сил и, что немаловажно, - денег! Ни сказано ни слова!
Вынужден просить Вас, чтобы авторы сюжета сделали публичное и персональное извинение перед моей супругой!
Andis Alksniņš
Ko ņemās! Palasot kometārus, liekas, ka kādam tas ir grūts darbs - audzēt šķirnes kaķus! Vai kāds to liek darīt ar varu? Piespiež? Nē... pats taču to izlēmj darīt! Visa šī dīvnieku spīdzināšanas programma ir nožēlpjama! Cilvēks dzīvniekus izmanto savu vajadzību apmierināšanai - ēd tos, mīļo, lamā, sit utt. Tā teikt - aizpilda savu nenobriedušo un emocinālo dzīves ciklu! Pašpietiekamiem cilvēkiem mājdzīvnieki nav vajadzīgi!
Elita Laxmi
Nu ko lai saka... Pretīgi... Aktuāls un ļoti sasāpējis jautājums, bet tā kā tas tika pasniegts un atspoguļots no raidījuma vadītāja puses, neko vairāk kā riebumu pret raidījuma vadītāju un veidotājiem neizraisa.
Kā var būt tik nenormāla vēlēšanās visus apdirst, apmelot un apvainot, sabāžot visus "vienā maisā"? Ja jau jūs tā rūpējaties par sabiedrību un tās interesēm, vai nebūtu bijis tikai loģiski parādīt arī tos audzētājus, kuriem ir pavisam cita attieksme un citas vērtības ? Parādīt un paskaidrot, kā ir jābūt? Un ĪSTU AUDZĒTĀJU ir daudz, tas tā, starp citu, ja jūs tas interesē...
Bet nē, kur nu... Vajag taču sensācijas, reitingus, jo vairāk mēslu un dubļu, jo labāk...
Galvenais secinājums: acīmredzot arī visos pārējos jūsu veidotajos raidījumos lielākā daļa ir pliki meli un samazgas.
Ļoti žēl, ka šādu raidījumu finansēšanā esmu spiesta piedalīties arī es godīgi maksājot nodokļus.
P.S. Un vēl, viens ierosinājums. Nevajag lieki tērēt cilvēku brīvo laiku un aicināt tos uz studij
Agija Žurevska
Labākais variants - ja jūs gribat pirkt veselu un šķirnes dzīvnieku, tad jums jādodas uz Kaķu mīļotāju vai suņu mīļotāju klubiem un tur jau meklēt sev piemērotu mājdzīvnieku, nevis skatīties sludinājumus internetā un pirkt , kas ir lētāks.
Agija Žurevska
( savus kaķus baroju ar profisionālo barību, kas nav no lētajām un palīdz kaķiem veselīgi ēst ,lai pēcnācēji būtu veseli un stipri) + visi pārējie izdevumi saistībā ar klubu, izstādēm un kaķēnu un pieaugušo kaķu veselības stāvokli ( potes u.t.t.). Jūs gribat , lai vēl maksājam nodokļus - par ko? Par to, ka tas nav ienesīgs peļņas avots ( pajautājiet jebkuram godīgam audzētājam - mēs nesēžam mājās un neko nedarām , mēs arī strādājam, jo iztiku nevar nopelnīt tikai audzējot dzīvniekus un nodarboties ar selekciju.
Cilvēki arī mūsu valstī nav attīstīti visā dzīvnieku lietās - pērk ss.lv dzīvniekus lētāk un tad brīnās kāpēc tie ir slimi un mirst nost - tie visi dzīvnieku pavairotāji , kuriem nerūp dzīvnieku veselība ( baro ar lētu un nekvalitatīvu barību, nepotē, neveic veselības pārbaudes, nav nekādi kluba biedri un nerunāsim par ierakstiem ciltsgrāmata). Labākais variants - ja jūs gribat pirkt veselu un šķirnes dzīvnieku, tad jums jādodas uz Kaķu mīļotāju vai suņu mīļotāju klubiem un t
Agija Žurevska
laisti pasaulē no citas kaķenes. Ciltsrakstos ir norādīti arī dzīvnieku krāsojumi un zinot trešās paaudzes vecākus un zināšanas ģenētikā var pateikt vai šis kaķēns tiešām ir dzimis no abiem vecākiem.
Daudz ieguldījumu prasa izstāžu piedalīšanās. Mums neviens par to nemaksā - mēs ieguldam savu naudu, jo klubam ir noteikti likumi , tie ir - lai varētu pārot kaķeni ar runci tiem jāpiedalās vismaz divās izstādēs gadā. Cenas par piedalīšanos nav no lētajām. Nerunājot par to , ka jāmaksā biedra nauda un par kaķēnu reģistrāciju ciltsgrāmatā. Nepiemirsīsim par kaķēnu potēšanu un parazītu izdzīšanu. Kaķēnus jābaro pirms viņi sasniegs vecumu, kad viņus var škirt no mātes un atsavināt citam īpašniekam.
Peļņa mums ir minimālā - zinot, ka likumā ir norādīts, ka drīkstam pārot dzīvnieku reizi gadā , ja man ir tikai 3 kaķenes, kuras max var piedzemdēt 3 kaķenus, tad 9 kaķēni gadā nenesīs nekādu peļņu , jo kopsummā ko saņemšu no kaķēnu atsavināšanas aizies uz to 3 kaķeņu uzturēšanu gadā ( savus ka
Agija Žurevska
Man ļoti žēl, ka jūs tiešām nerādījāt godīgos audzētājus. Jūs pat nesaprotat būtību kā tiek veidota cena dzīvniekiem. Neviens godīgs audzētājs nenopelnī miljonus. Tas nav biznes godīgam audzētājam. Šeit jūs paradāt tikai slikto pusi un negodīgus audzētājus.
Cena dzīvniekam ir tik dārga, jo daudz naudas ir jāiegulda , lai kucēni vai kaķēni, kuri atrod jaunas mājas, būtu veseli un labi šķirnes pārstāvji. Man kā kaķu audzētājai nekad nav liekas naudas. Man visa naudiņa aiziet kaķu uzturēšanai - man mēnesī kaķi var apēst ap 10kg barības (grūsnas kaķenes ēd dubultā), kaķu potes un veselības pārbaudes un kaķu smiltis. Nerunājot par sīkumiem kā vitamīni, guļvietas, mājiņas un mantiņas (kaķēniem ir svarīgi , lai tie spētu attīsties tāpat , kā zīdaiņi ).
Likumdošanā ir norādīts, ka jābūt kādas organizācijas biedram un metieniem ( kaķēniem un kucēniem) jābūt reģistrētiem ciltsgrāmatā. Nezinu kā ir suņu pasaulē, bet kaķu pasaulē nav tik viegli paņemt un pateikt, ka citi kaķēni tika laisti p
LAUVz
Runā par "sugas tīrību" un tad brīnās par mutācijām. Protams ka mutācijas būs nav tāda lieta kā suņu suga. Suņu tiek pāroti ar tās pašas ģimenēs pārstāvjiem tādējādi padarot suni neveselīgu un ar mutācijām. ar likumu jāaizliedz suņu sugu pavairošanu. Tā ir tīrākā nežēlība pret dzīvnieku. Piespiedu kārtā tam dodot mutācijas. Ja gribat veselīgu suni tad ņemiet bez sugas suni, kas būs veselīgāks par jebkuru "tīrasiņu suni".
Elita Laxmi
Pirms spriedelēt, vajag būt kaut mazākai sajēgai par ko Jūs runājat! Jums taisnība, "nav tāda lieta kā suņu suga", suņiem nav sugu, suns ir suga, tāpat kā kaķis ir suga. Suņiem un kaķiem ir šķirnes!!!
Ja nav sajēgas par konkrētu jautājumu, tāpat kā raidījuma vadītājam, tad labāk turēt muti ciet. Par kādu pārošanu ar tās pašas ģimenes pārstāvjiem Jūs te gvelžat!!! Lai sameklētu pāri savam sunim vai kaķim, normāls audzētājs bieži vien ir spiests braukt pat tūkstošiem kilometru. Tieši tā iemesla dēļ, lai kucēni vai kaķēni būtu veseli un visādi citādi atbilstoši šķirnes prasībām. Un tas, starp citu, izmaksā ļoti dārgi, un tā arī ir viena no kucēnu vai kaķēnu veidojošo izdevumu sastāvdaļām.
Bet Jūsu un raidījuma vadītāja izglītības un zināšana līmenis nav tāds lai to saprastu.
Sabīne Grobiņa
Kādēļ neparādīja arī godīgos suņu audzētājus ? Lai cilvēki zin ka ir arī tādi kas veic suņiem veselības pārbaudes un netaisa kreisos ciltsrakstus.Tagad sanāk ka visi dokumentu suņi ir slimi un ar kreisiem dokumentiem .

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid-19 un imunitāte»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid-19 un imunitāte»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Attālinātā dzīve»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Attālinātā dzīve»

Aizliegtais paņēmiens